Soutěž o 3 výtisky thrilleru Jonase Moströma Fontána

Nová napínavá detektivní série s ústřední postavou Nathalie Svenssonové, psychiatričky specializující se na profily vrahů začíná prvním titulem s názvem Fontána. A právě tento titul švédského autora Jonase Moströma nabízíme v soutěži.

Vyhrajte jeden ze tří výtisků knihy Fontána, které do soutěže věnovalo vydavatelství Albatros Media.

Soutěžit můžete do 1. března 2017.

Anotace:

Lze pohřbít démony? Psychiatrička Nathalie Svenssonová přišla o svého snoubence a teď byl zavražděn i její milenec…

Psychiatrička Nathalie Svenssonová je konečně spokojená se svým životem. Po nedávném rozchodu si koupila vlastní malý byt v centru Stockholmu, ve kterém chce vést zajímavější život, než je život pracující svobodné matky v Uppsale.
Jednou pozdě večer dostane textovku od známého herce Rickarda Ekengarda, s nímž před několika týdny strávila noc. Rickard ji chce znovu vidět a domluví si schůzku. Ale v momentě, kdy Nathalie přichází na místo setkání, Rickard Ekengard je chladnokrevně zastřelen a jeho tělo vhozeno do fontány.
Nejen, že je to hrozná situace, ale Nathalie má navíc pocit, že se historie opakuje! Stejně tak zahynul před deseti lety Adam, láska jejího života. A případ nikdy nebyl vyřešen.
Je to krutá hříčka osudu, nebo spolu vraždy souvisí? Nathalie se pustí do vyšetřování na vlastní pěst a obdrží výhružné zprávy. Zdá se, že pravda je ještě horší, než si vůbec kdy myslela…

Nakladatel: XYZ, 299 Kč

Soutěžit můžete v tomto formuláři.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s pravidly.

Soutěž již skončila.

Správná odpověď: švédský autor.

Výherci:  Alena Cepáková, Olga Réblová, Pavlína Szotkowská

Share Button

Autor příspěvku: Centrum DETEKTIVKY