Recenze

Na odvrácené straně (Anthony O´Neill)

Měsíc už je dávno dobyt a funguje jako skvělá turistická destinace - přivrácená strana k odpočinku a zábavě, odvrácená k nelegálním kšeftům.
Čtěte více »

Noční pták (Brian Freeman)

San Francisco je nádherné město. Tenhle ráj ale začala kazit podivná úmrtí. Lidé jako by se zbláznili a páchají podivné sebevraždy, z ničeho nic.
Čtěte více »

Bez duše (Martin Stručovský)

obálka knihy Martin Stručovský Bez dušeRománová prvotina Martina Stručovského přináší na české políčko změnu. Kniha Bez duše je jiná a baví.
Čtěte více »

Obléhání (Arturo Pérez-Reverte)

V roce 1811 je španělský Cádiz ve francouzském sevření – a uvnitř jeho hradeb někdo vraždí mladá děvčata… Obléhání jako by se místních příliš nedotýkalo – Francouzi pálí přes záliv, takže jen málokterý granát opravdu vybuchne, je to příliš daleko. Rušného přístavu se válka na pevnině dotkla ještě méně – stále se obchoduje, lodě odplouvají a […]
Čtěte více »

Cigaretka na dva tahy (Dominik Dán)

Slovensko, polovina 90 let. Detektivové z oddělení vražd budou řešit loupežnou vraždu řidiče dodávky a hledat ukradené drogy. Kroky je zavedou do podsvětí.
Čtěte více »

Se mnou jsi v bezpečí (K. L. Slater)

Psychothriller o hledání pravdy, vyprávěný očima hrdinky, která lže hlavně sama sobě… Anna je nenápadná pošťačka, snažící se posbírat svůj život po tragické události. Po třinácti letech konečně díky autonehodě potkává tu, která vše zavinila, a upne se na pomstu. Nejdřív se k té potvoře ale musí dostat, a to půjde nejlépe přes nic netušícího motorkáře […]
Čtěte více »

Pokušení s Kolombínou (Lubomír Macháček)

Byla smrt fotografa místního divadelního spolku a živých erotických obrazů nešťastná náhoda nebo vražda? 2. případ s komisařem Viktorem Madlenkou.
Čtěte více »

3 případy policejního komisaře Pobudy (Jiří Slavíček)

Sabotáž cyklistického závodu, loupežná vražda a případ otravy – to vše bude řešit komisař Pobuda ve svém rajónu v pražských Holešovicích na konci 19. stol.
Čtěte více »

Zmizela v mlze (Michaela Klevisová)

Český vyšetřovatel pomáhá hledat vraha v zapadlé norské osadě, aneb „severská detektivka“ po česku.
Čtěte více »

Půlnoční linka (Lee Child)

Reacherova dobrodružství v různých koutech Ameriky začínají rozdílně. Přijde něco, co vzbudí lety vybroušenou pozornost bývalého vojenského vyšetřovatele.
Čtěte více »

Starší příspěvky »
REKLAMA
REKLAMA

Doporučujeme

CITARNY.CZ
Severské detektivky

www.alpress.cz


www.styl-zivota.cz

CZIN.eu

REKLAMA