Recenze

Recenze

Najdi mě (Anne Frasierová)

Sériový vrah Ben Fisher si odpykává doživotí ve věznici San Quentin. Místa pohřbených obětí řekne jen své dceři, která s nim už nechce nic mít...
Čtěte více »

Případ Aleny Struskové (Petr Eidler)

Proč zmizela důchodkyně z bytu v pražské židovské obci? Autor opět povolává na scénu svého bezejmenného soukromého detektiva.
Čtěte více »

Doručovatelky (Alex Smith)

V Norwichi zmizí dvě děvčata, která tam rozvážejí místní noviny. Na případu pomáhá i detektiv Kett, který má s únosy vlastní trable.
Čtěte více »

Mizení (Jiří Březina)

Dvojnásobný držitel Ceny Jiřího Marka loni vydal čtvrtý příběh detektiva Volfa. Stihl odvyprávět tři dějové linie najednou a povedlo se mu to na výbornou.
Čtěte více »

Konec světa (Peter Temple)

Jack Irish, pomlácený smolař a sběratel zlomených srdcí, je zpátky. Těšíte se na jeho další případy, na druhou se o něj bojíte. Jak špatně na tom bude teď?
Čtěte více »

Případ na Zlaté horečce (Jan Frána)

Kořist z loupeže v klenotnictví ukrytá poblíž trampské osady. Parta trampů oživujících zlatou horečku a dvojice lupičů odhodlaná získat po letech lup stůj co stůj.
Čtěte více »

Na hraně (René Manzor)

V nádherné krajině francouzské Okcitánie řádí sériový vrah. Jeho brutální vraždy na dva roky utichly, teď ale znovu udeřil.
Čtěte více »

Jak zabít dvakrát (Josef Klíma)

Dva kriminální příběhy z pera investigativního novináře, ve kterých poprvé představuje sebevědomou, ale občas i zranitelnou vyšetřovatelku Kláru Radovou.
Čtěte více »

Případ mrtvého redaktora (Josh Lanyon)

Christopher Holmes je celkem úspěšný autor detektivek. Jenže ty se jaksi přestávají vyplácet a nový redaktor ho chce pustit k vodě...
Čtěte více »

Venuše (Jitka Ludvíková)

Kdo zabil manželku pražského podnikatele a jejího milence? Pachatel se nabízí, ale dokázat mu vraždu nebude jednoduché. Třetí příběh s komisařem Pavlem Matoušem.
Čtěte více »

Starší příspěvky »