Recenze

Recenze

Odvoz pro Sáru (S. C. Lalli)

Může být osudné, když si sednete do špatného auta? Kdo to udělal a proč? Psychologický příběh nejen pro mladé.
Čtěte více »

Vina a trest (Veronika Martinková)

Třetí příběh vyšetřovatelů Hany Vítkové a Davida Winklera přináší dvě zajímavé dějové linie, i když zpočátku dlouho není jasné, kam se budou ubírat.
Čtěte více »

Prokletí rodu (Ilona Dobrovolná)

Spálila za sebou mosty a myslela si, že ji v dalším působišti už nic dobrého nečeká. Nyní ale může najít vraha svého nového kolegy.
Čtěte více »

Otočení klíčem (Ruth Ware)

Nový román Ruth Ware začíná tam, kde jiné často končí – ve vězení. Hlavní hrdinka je ve skotské vazební věznici. Co se vlastně stalo?
Čtěte více »

Dokonalé propojení (Jana Jánská)

Sedm klíčových postav kolem smrti mladé učitelky a jejich překvapivé propojení. Zajímavému psychothrilleru pouze ubližuje nedotažený závěr.
Čtěte více »

Lars mele maso (Daniel Gris)

Loni vyšel 5. titul se svérázným soukromým očkem, které si říká Lars. Autor si pro něj naštěstí připravil dějově nabitý příběh, čímž zachraňuje tempo série.
Čtěte více »

Čas primadon (Naďa Horáková)

Jak se ocitla kamarádka středoškolské učitelky mrtvá na soše koně s jezdcem? Detektivka ze současnosti pro milovníky poklidné atmosféry první republiky.
Čtěte více »

Pouštní hvězda (Michael Connelly)

Před lety nedokázal vyřešit vyvraždění čtyřčlenné rodiny. Jako člen oddělení nevyřešených případů to může napravit. Harry Bosch je stále ve formě.
Čtěte více »

Kapitální podfuk (Josh Haven)

Na začátku se to zdálo být jednoduché. Krásná padělatelka Kelly potřebuje ranaře, který pro ni najme zlé hochy a jí samé zajistí bezpečnost.
Čtěte více »

Nepečené dezerty Kateřiny A. (Andrea Čekanová)

Za fasádou okouzlujícího muže se skrývá tyran, za fasádou jejich přepychové vily se odehrává peklo. Zajímavý debut mladé autorky, který malinko kazí za vlasy přitažený konec.
Čtěte více »

Starší příspěvky »