Soutěž s Knihcentrum.cz o tři české detektivky

Spolu s knihkupectvím Knihcentrum.cz jsme pro vás připravili soutěž o tři české detektivky. Na tři výherce čeká jedna z knih: Copak jsem Bůh? od Romana Cílka, Autogram pro vraha od Veroniky Černucké, Lišákova pravda od Jarmily Pospíšilové. 

Soutěž končí 20. května 2020.

Ceny do soutěže věnovalo knihkupectví Knihcentrum.cz.

ANOTACE

Roman Cílek: Copak jsem Bůh?
Takhle, přesně takhle se vyjádřila hotelová manažerka Naděžda Jeremiášová, když se dozvěděla, jak nesnadný úkol jí její zemřelý otec, slovutný právník, svěřil ve své závěti. Ale tak jako tak věděla, že se k cíli musí prodrat. Táta, se kterým nikdy příliš nevycházela, si to přece přál, a bylo to poprvé, co od ní něco takhle naléhavě žádal. Již tento náznak děje svědčí o tom, že prostor pro šedivou nudu v této knize nebude.
Nakladatel MOBA

Veronika Černucká: Autogram pro vraha
Sofie Hradecká má přezdívku Královna romantických příběhů. Čtenářky ji zbožňují, její příbuzní a kolegové nenávidí. V den svých narozenin oznámí změnu závěti a následující den je nalezena mrtvá. Vražd je v tomto příběhu mnohem víc a soukromá vyšetřovatelka Tara má plné ruce práce. Podaří se jí rozmotat klubko intrik, lží a falešných stop?
Nakladatel MOBA

Jarmila Pospíšilová: Lišákova pravda
Marie s Klenským chystají svatbu. Rozhodli se, že obřad i hostinu budou mít v penzionu U Dvou lišek. Ještě než pošlou pozvánky, chtějí si kvalitu zařízení ověřit a rozhodnou se strávit tam týden dovolené. Jenže většinu času však v penzionu tráví Marie sama. Rozhodne se odpočívat a užívat si klidu, ale taky se trochu nudí. Seznámí se s majiteli i s personálem a při náhodném rozhovoru zjistí, že tu před lety došlo k vraždě…
Nakladatel MOBA

Soutěžní formulář.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s Všeobecnými podmínkami. Podívejte se, jak nakládáme s osobními údaji.

Soutěž již skončila.

Správná odpověď: Knihcentrum revue

Výherci: Lenka Barnišinová, Zdena Pálková, Pavla Tomanová

Pošlete článek dál:

Autor příspěvku: Centrum DETEKTIVKY