S. J. Bolton

S.J. Bolton Už mě vidíšPod záhadnými iniciálami se skrývá Sharon Boltonová, která ráda děsí lidi k smrti. S oblibou buduje strašidelnou atmosféru, kdy čtenář už tuší, že se stane něco příšerného…
Kariéru začínala v marketingu, dodělala si titul MBA na Warwicské univerzitě, ale teprve díky prvnímu dítěti a spoustě volného času doma dozrála k odhodlání začít konečně psát. Vždy milovala hororové historky ve stylu Stephena Kinga, ale nakladatelé měli zájem spíš o detektivky. A protože věděla z práce, že zákazníkům se musí dát, co chtějí, pustila se do psaní kriminálních příběhů, které ale vydatně ochutila hrůzostrašnem.
Její první tři knihy mají hodně společného. I když jsou samostatné, všechny se odehrávají na poklidném venkově, kde klid naruší brutální vraždy, založené na lidovém folkloru a starých rituálech. Čtvrtým románem zabrousila autorka víc do policejních procedurálek, když obsadila do hlavní role policejní seržantku Lacey Flintovou. Lacey však nečekaně přirostla autorce k srdci, a tak se z původně samostatného románu stala série nyní již 4 mrazivých thrillerů.

OFICIÁLNÍ STRÁNKY ::
www.sjbolton.com

OCENĚNÍ ::
2014 – Dagger in the Library
2010 – Mary Higgins Clark award (Awakening)
Více o cenách

VYŠLO ČESKY ::

Lacey Flintová

Share Button

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

reCaptcha * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Doporučujeme

CITARNY.CZ
Severské detektivky

www.alpress.cz


www.styl-zivota.cz

CZIN.eu

REKLAMA