D. M. Pulley

Příběh, jak obyčejná stavební inženýrka ke štěstí přišla…

Foto: www.dmpulley.com

D. M. Pulley je literární pseudonym autorky, která vůbec nečekala, že by se mohla stát slavnou. Coby stavební konzultant a specialistka na stavební závady před lety prováděla průzkum staré opuštěné banky, a objevila tam místnost plnou bezpečnostních schránek. Takový nález plný nezodpovězených otázek a záhad v ní rezonoval tak dlouho, dokud nenapsala vlastní verzi toho, co vlastně schránky mohou obsahovat, kdo je tam měl a proč jsou nyní opuštěné.

Autorka psala na mateřské v pauzách mezi povinnostmi po dobu čtyř let. Její rukopis řada literárních agentů odmítla, až se rozhodla přihlásit do soutěže vypsané Amazonem pro nepublikované knihy. Mezi deseti tisíci ostatními rukopisy nakonec s přehledem zvítězila. Její debut se stal trhákem roku a zajistil jí smlouvu na další knihu a splněný sen.

Autorka stále pracuje coby soukromý konzultant a forenzní specialista, protože co kdyby se z toho snu probudila… Jako tečka za zvláštním příběhem pak působí fakt, že se nakonec stará clevelandská banka, o jejíž depozitních schránkách autorka píše, nakonec dočkala velké rekonstrukce a opět funguje veřejnosti.

OFICIÁLNÍ STRÁNKY ::
www.dmpulley.com

OCENĚNÍ ::
2014 – Grand Prize – Amazon Breakthrough Novel

VYŠLO ČESKY ::

Pošlete článek dál:

Autor příspěvku: Michaela Turková

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

reCaptcha * Časový limit vypršel. Prosím obnovte CAPTCHA