M. J. Roseová

Oblíbená americká spisovatelka, bloggerka a zakládající členka International Thriller Writers se pustila do napínavě-mysteriózních románů…

Spolupracovala na dvou knihách o vydávání a propagaci knih, má několik úspěšných blogů pro začínající autory a jeden o reinkarnacích, tématu, který ji zajímá a kolem kterého se točí i její nejnovější romány.
Autorčiny začátky už se staly legendou: když chtěla v roce 1998 prodat svou knihu, narazila na nečekané obtíže – nakladatelé si nevěděli rady, jak její román propagovat a prodat, nehodil se jim totiž do připravených škatulek. Protože však má Roseová bohaté zkušenosti z reklamního oboru, ujala se toho úkolu sama. Knihu si vydala vlastním nákladem a prodávala ji na internetu jak v knižní, tak i elektronické podobě. Ve své době odvážný experiment jí vyšel a její první román Lip Service se stal první e-knihou vydanou seriózním newyorským nakladatelstvím.
Od té doby napsala dalších sedm napínavých erotických románů, knihou Reinkarovaný se však pustila na zcela novou půdu mysteriózního thrilleru s historickou dějovou linií. Téma minulých životů neopouští ani ve volných pokračováních The Memorist a The Hypnotist.
Volně inspirovaný románem The Reincarnationist vzniká televizní seriál Past Life, jehož první série právě běží v USA.

OFICIÁLNÍ STRÁNKY ::
www.mjrose.com

VYŠLO ČESKY ::

Share Button

Autor příspěvku: Michaela Turková

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

reCaptcha * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.