Ztracená brána: Geislerová, Dvořák, Trojan opět v akci!

Ztracená bránaTřídílný televizní mysteriozní film Ztracená brána je volným pokračováním divácky úspěšného a opět třídílného televizního filmu Ďáblova lest.
Ztracenou bránu natočenou podle scénáře Arnošta Vašíčka můžete sledovat po tři neděle na ČT1, první část bude uvedena 9. září 2012 ve 20.00.

Hlavními protagonisty detektivního příběhu s tajemstvím jsou znovu Ivan Trojan, Anna Geislerová a Jiří Dvořák. Zatímco první triptych byl spojen s existencí Ďáblovy bible, tento se dotýká záhady unikátního středověkého díla, Voynichova rukopisu. Odkud pochází podivná rostlina? Proč někdo opakovaně vraždí kvůli jejímu jedinému listu? V dramatickém souboji s neznámým vrahem odhalují vyšetřovatelé v podání Geislerové a Dvořáka šokující souvislosti. Usilovně pátrají po tajemném pachateli, aby zastavili zlo. Sami se přitom dostávají do ohrožení.
Ztracená bránaVyšetřování je plné zvratů a nečekaných komplikací. Kulisy televiznímu filmu poskytnou staré části Prahy, dostaneme se i do spletité sítě chodeb v pražském podzemí, kde se děje cosi nevysvětlitelného. Znepokojivé stopy na místech činu zavedou našeho religionistu Ivana Trojana k Zednářské lóži, ale také na tajemné místo, kde se setká s podivnou bytostí.
Režisér Jiří Strach obsadil postavy příběhu předními českými herci. Kromě vyšetřovatelské trojky se můžete těšit například na Viktora Preisse, Josefa Abrháma, Tomáše Töpfera, Františka Němce či Táňu Medveckou.

Příběh si můžete přečíst rovněž v knižní verzi, titul v letošním roce vydala Česká televize.

Stránka o Ztracené bráně: www.ceskatelevize.cz/porady/10256202295-ztracena-brana/211512120500001/
Zdroj anotace a foto: www.ceskatelevize.cz

Pošlete článek dál:

Autor příspěvku: Centrum DETEKTIVKY

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

reCaptcha * Časový limit vypršel. Prosím obnovte CAPTCHA