Soutěž o historickou detektivku I. Robertsonové Ostrov kostí

Třetí díl historické detektivní série anglické autorky Imogen Robertsonové má název Ostrov kostí. Zavádí nás do 18. století spolu s madam Westermanovou a anatomem Crowtherem, kterého nebezpečně dohání jeho minulost. Kniha potěší jak milovníky historie, tak i forenzních technik a thrillerů.
Nedávno jste si mohli přečíst recenzi tohoto titulu. Na stránkách internetového knihkupectví Knihcentrum.cz, které do soutěže titul věnovalo, můžete najít i několikastránkovou ukázku z knihy.
Soutěžit můžete do 7. dubna 2014 do 15 hodin.

Anotace:
Imogen Robertsonová Ostrov kostíDo řady prvotřídních historických příběhů z georgiánské Anglie s detektivy amatéry – madam Westermanovou a anatomem Crowtherem – přibude třetí díl! A zločin bude nyní detektivům blíže, než by si přáli. Cumbria, rok 1783. Na panství, které Crowtherova rodina kdysi koupila, se ve staré hrobce hraběte z Grety najde tělo neznámé ženy.
Do vyšetřování zločinu se vplétá i krvavá historie Crowtherovy vlastní rodiny – smrt otce, odsouzení Crowtherova staršího bratra za vraždu a jeho následná poprava – události, které vedly k tomu, že si Gabriel Crowther raději zvolil život v anonymitě. Ale volání záhady ho zavede zpět do starého domova. A tam zjišťuje, že jeho minulost nezůstane pohřbena. Stará krvavá tajemství vyplouvají.
Nakladatel: Jota, ISBN: 978-80-7462-516-9, překlad: Ina Leckie, vázaná, 398 stran, 348 Kč

Soutěžit můžete zde.
Nápovědu hledejte na stránkách internetového knihkupectví Knihcentrum.cz.

www.knihcentrum.cz

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s pravidly.
Výherce bude oznámen na stránce Ukončené soutěže.

Share Button
REKLAMA
REKLAMA

Doporučujeme

CITARNY.CZ
Severské detektivky

www.alpress.cz


www.styl-zivota.cz

CZIN.eu

REKLAMA


Informace

Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR