James Hankins

Nový hlas na poli amerických thrillerů je tátou na plný úvazek…

James Hankins PoutaJames Hankins psal příběhy už na škole a rozhodl se tím i živit. Po ukončení filmařské školy chtěl udělat díru do světa svými scénáři, v Hollywoodu ale neměl takový úspěch, jaký čekal. Z praktických důvodů proto vystudoval ještě práva a několik let pracoval u jedné z největších mezinárodních právnických firem v Bostonu, kde potkal svou budoucí ženu. Když se jim narodila dvojčata, nebylo moc o čem přemýšlet – doma zůstal James, který se perfektně naučil postarat se o děti i dům, aby po nocích a během chvil, kdy děti spí, konečně napsal své romány.
Doposud mu vyšly tři knihy, všechno thrillery, ale každý jiný – první je kriminální thriller z prostředí bostonského podsvětí, druhý je policejní procedurálka o honbě za sériovým vrahem a třetí mysteriózní psychothriller o nočních můrách a přízracích.
Vydat je však nebylo snadné, přes příznivé ohlasy se jich žádné nakladatelství neujalo, a tak autorovi nezbylo než je publikovat v elektronické formě. Vydal takto všechny tři romány najednou a potvrdil si tak, že kdo přečetl krimi Pouta, ten si pak hned objednal i zbylé dva…

OFICIÁLNÍ STRÁNKY ::
www.jameshankinsbooks.com

VYŠLO ČESKY ::

  • Pouta (Brothers and Bones, 2012; Galatea, 2014/04) Vyjde v dubnu
Pošlete článek dál:

Autor příspěvku: Michaela Turková

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

reCaptcha * Časový limit vypršel. Prosím obnovte CAPTCHA