Soutěž o 3 výtisky knihy Phillipa Margolina Krvavé právo

O víkendu jsme vám nabídli možnosti přečíst si ukázku detektivky Phillipa Margolina Krvavé právo a dnes můžete zkusit vyhrát jeden ze tří výtisků v soutěži.

Strhující příběh plný napětí se nese v duchu právnické školy Perryho Masona. Phillip Margolin je autorem řady bestsellerů, s advokátkou Amandou Jaffeovou. Amanda se zaplétá do případu vraždy spojené s největším etickým dilematem kariéry. V knize autor klade důraz především na soudní proces a otázku spravedlnosti.

Soutěž probíhá do 14. listopadu 2017.

Ceny do soutěže věnoval Nakladatelský dům Grada.

ANOTACE knihy: Phillipa Margolina Krvavé právo

Advokát Dale Masterson je bohatým a úspěšným zástupcem ropných a uhelných společností. Když je jeho podřízená, Christine Larsonová, nalezena mrtvá, dostává se on i jeho firma pod drobnohled. Celý na první pohled jasný případ se však zamotá, když je Masterson ve svém sídle ubit k smrti a svědek vidí z místa prchat jeho syna. Brandon, posedlý záchranou planety, se k vraždě svého otce přizná – byla to pomsta za všechny jeho kontroverzní klienty, kteří ničí životní prostředí i životy obyčejných lidí.

Právnička Amanda Jaffeová má obhajovat Brandona, ale případ se začíná komplikovat – pokud je Brandon nevinný a bere na sebe roli mučedníka, kdo tedy Mastersona zavraždil? A jaká je spojitost mezi vraždou Mastersona a Larsonové?

Nakladatel: Grada, 299 Kč

Soutěžit můžete v tomto formuláři.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s pravidly.

Soutěž již skončila.

Správná odpověď: Brandon

Výherci: Radmila Petrová, Jaroslava Ćirlićová, Ladislav Havel

Share Button
REKLAMA
REKLAMA

Doporučujeme

CITARNY.CZ
Severské detektivky

www.alpress.cz


www.styl-zivota.cz

CZIN.eu

REKLAMA