Soutěž o 3 výtisky knihy Pauly Hawkins Do vody

Kniha Pauly Hawkins Dívka ve vlaku je pro mnohé skvělým thrillerem, proto se nemohli dočkat nového titulu. Do vody vám nyní nabízíme v soutěži.

Soutěž probíhá do 8. srpna 2017.

Ceny do soutěže věnovala společnost Euromedia.

ANOTACE knihy: Paula Hawkins Do vody

Paula Hawkins Do vodyVyhýbejte se tichým vodám, nikdy nevíte, co se skrývá pod hladinou… V říční tůni se najde tělo svobodné matky – a to právě na místě, kde bylo téhož léta objevena mrtvola mladého děvčete. V historii malého městečka Beckford to sice nejsou první ženy, jejichž osud se na onom místě uzavřel, jsou to však právě ony dvě, jejichž smrt rozčeří nejen hladinu řeky, ale i poklidné životy zdejších obyvatel. A z temných vod začínají najednou na světlo dne vyplouvat dlouho zamlčovaná tajemství…

Druhý román Pauly Hawkins, jejíž předloňský debut Dívka ve vlaku se stal fenoménem, když překonal všechny rekordy v rychlosti prodeje (doposud se ho po celém světě prodalo přes 18 milionů výtisků), 79 týdnů se držel na prestižním žebříčků bestsellerů New York Times a na jeho motivy byl natočen znamenitě obsazený film. Není pochyb – tohle bude knižní událost roku!

Nakladatel: Ikar, 416 str., 379 Kč

Přečtěte si ukázku z knihy.

Soutěžit můžete v tomto formuláři.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s pravidly.

Soutěž již skončila.

Správná odpověď: Zimvabwe

Výherci: Radka Hanousková, Tomáš Rudolf, Michal Veselý

Share Button
REKLAMA
REKLAMA

Doporučujeme

CITARNY.CZ
Severské detektivky

www.alpress.cz


www.styl-zivota.cz

CZIN.eu

REKLAMA