Soutěž o 3 výtisky knihy Michaely Klevisové Zmizela v mlze

Pokud máte rádi detektivky Michaely Klevisové s kriminalistou Josefem Bergmanem, příznivou zprávou je, že právě vyšel 5. díl. Ještě lepší zprávou je ta, že vám ji nabízíme v soutěži.

Přečíst jste si mohli o Krocích vraha, Zlodějce příběhů. Uveřejnili jsme recenze i na Dům na samotě a Ostrov šedých mnichů. O jeden ze tří výtisků novinky Michalely Klevisové, která dostala název Zmizela v mlze, můžete soutěžit do 12. září 2017.

Ceny do soutěže věnovalo vydavatelství Albatros Media.

ANOTACE knihy: Michaela Klevisová Zmizela v mlze

Michaela Klevisová - Zmizela v mlzeSeverská krimi v českém provedení od držitelky ocenění za nejlepší českou detektivku.

Ann-Solveig žije v odlehlé vesnici u norského fjordu vysoko za polárním kruhem s mužem, ze kterého má strach. A nikdo jí to nevěří. Pod vlivem své sousedky, psychosomatičky Katrine se rozhodne partnera opustit… ale nakonec místo toho skočí z útesu do moře. Přesně o rok později začne Katrine dostávat výhrůžné vzkazy. Vzápětí zemře další její pacientka – rybáři ji najdou uškrcenou na opuštěném místě u řeky. Český kriminalista Josef Bergman chtěl na tomto místě strávit poklidnou rybářskou dovolenou a ujasnit si životní priority, ale místo toho se stane jedním z důležitých svědků v zamotaném případu. Postupně zjišťuje, že skoro každý obyvatel zdánlivě idylické vesnice má nějaké tajemství…

Nakladatel: Motto, 376 str., 269 Kč

Podívejte se na ukázku z knihy (soubor ke stažení v pdf).

Soutěžit můžete v tomto formuláři.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s pravidly.

Soutěž již skončila.

Správná odpověď: 5.

Výherci: Petra Pilenová, Magdalena Dorňáková, Pavla Wiengartnerová

Share Button
REKLAMA
REKLAMA

Doporučujeme

CITARNY.CZ
Severské detektivky

www.alpress.cz


www.styl-zivota.cz

CZIN.eu

REKLAMA