Soutěž o 3 výtisky knihy Gillian Flynnové Ostré předměty

Mrazivé thrillery americké autorky Gillian Flynnové sbírají nejrůznější literární ocenění. Na našich knižních pultech již můžete najít tři česky vydané romány. Spolu s nakladatelstvím Euromedia Group, k. s., www.bux.cz, jsme pro vás připravili soutěž o 3 výtisky prvního thrilleru, který vyšel u nás pod názvem Ostré předměty.

Nenechte si ujít příležitost vyhrát tuto knihu. Soutěž trvá do 14. března 2014 do 15  hodin.

Gillian Flynnová Ostré předmětyAnotace:
Stěží si představit hrůznější zločin než uškrcení malé holčičky. Zapomenuté missourijské maloměsto Wind Gap se ještě nevzpamatovalo z jedné brutální vraždy, a už je tu další, stejně strašná a nepochopitelná. Proč nevinné dívky? A proč jim vrah vytrhal skoro všechny zuby?
Pro mladou chicagskou reportérku Camille Preakerovou, která ve Wind Gap vyrůstala, je takový případ vítaným sólokaprem. Jenže to, co se zprvu zdálo jako kariérní příležitost, získá nakonec mnohem osudovější a tragičtější podobu. Ukáže se, že posedlost jde v tomto příběhu až na krev. A to do slova a do písmene.
Kontroverzní, znepokojivý psychothriller Gillian Flynnové stojí na počátku autorčiny úspěšné spisovatelské kariéry: její knihy od té doby neopouštějí žebříčky bestsellerů – ani hlavy čtenářů.
Své o tom ví i Stephen King: „Přistihl jsem se, že se děsím přečíst posledních třicet stran, ale nedokážu je přestat obracet. Pak, když světla zhasla, vězel ten příběh stále v mé hlavě, svinutý a syčící jako had ve své skrýši.“
Nakladatel: Knižní klub, 272 stran, vázaný, 329 Kč

Podívejte se na knižní trailer:

Soutěžit můžete zde.
Nápovědu hledejte na stránkách www.bux.cz.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s pravidly.
Výherce bude oznámen na stránce Ukončené soutěže.

Pošlete článek dál:

Autor příspěvku: Centrum DETEKTIVKY