Soutěž o 3 audioknihy Alana Russella La Loba

Americký prozaik Alan Russell (1956) se soustředí hlavně na romány s tajemnými zápletkami. Psaní knih se začal věnovat teprve po tom, co kvůli zranění musel skončit s dobře rozjetou basketbalovou dráhou. Později pracoval v cestovním ruchu a zkušenosti z této oblasti mu posloužily při popisu prostředí ve 12 oceňovaných knihách a jedné trilogii. Aby získal román La Loba autentičnost, sbíral Russell materiály více než dvacet let.

Spolu s Audiotékou jsme pro vás připravili soutěž o tři audioknihy La Loba. Výherci si budou moci titul stáhnout na svou poličku.

O thriller můžete soutěžit do 22. dubna 2017.

Anotace
Cizím lidem se nikdy nesvěřujte se svými problémy. Úspěšný podnikatel Ted Severson, který zbohatl na internetových startupech, při čekání na odložený let z Londýna do Bostonu toto pravidlo poruší. Snad proto, že vypije příliš mnoho martini, anebo že je neznámá Lily, která se s ním dá do řeči v letištním baru, až příliš přitažlivá. Z nezávazné konverzace se vyklube důvěrná hra na pravdu a přiopilý Ted se svěří, že ho jeho manželka podvádí. Lily zcela vážně prohlásí, že někteří lidé si nezaslouží žít, a bude-li chtít, pomůže mu ženu zabít. Ted netuší, že Lily má své vlastní temné tajemství, a tak ve chvíli, kdy by to snad ještě šlo, před jejím návrhem necouvne…

Čte: Martin Preiss.
Délka: 11 hodin 56 minut
Režie a mistr zvuku Miloš Vrána.

Vydala Audiotéka, Bookmedia

Soutěžit můžete ve formuláři.

Audiotéka logo

 

Nápovědu hledejte na stránkách Audiotéky.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s pravidly.

Soutěž již skončila.
Správná odpověď: Císařovy nové šaty a další pohádky, Sín viny

Výherci: Ivana Roškotová, Eva Kovaříková, Ludmila Němcová

Share Button
REKLAMA
REKLAMA

Doporučujeme

CITARNY.CZ
Severské detektivky

www.alpress.cz


www.styl-zivota.cz

CZIN.eu

REKLAMA