Soutěž o 2 výtisky knihy Ivety Svobodové Stíny minulosti

Mohli jste si přečíst naši reportáž ze křtu nebo před pár dny i recenzi detektivky Ivety Svobodové Stíny minulosti. Od dnešního dne vám nabízíme možnost vyhrát jeden ze dvou výtisků, které do soutěže věnovalo nakladatelství JaS.

Soutěžit můžete do 29. března 2014 do 15 hod.

Anotace:

Iveta Svobodová Stíny minulostiLuboš Neuman, kterého někteří čtenáři znají z předchozích pátrání (třeba Postavení mimo hru z roku 2009), musel odejít do důchodu, zdraví tomu tak chtělo. Jeho žena Alena se těší, že konečně bude klid. Jenže to by si nesměla vzít Luboše. Bez oka mrknutí si pořídil vysněnou vilu u jezera a spustil práce na otevření penzionu a hospody. Zdá se, že z emeritního poldy bude hostinský. Pak se starosta obce, který přišel na kus řeči, před ním zmíní o záhadné nemoci, které podlehl již třetí syn místního obvoďáka, a bývalý vyšetřovatel zavětří: tady se děje něco nekalého. Když za Lubošem Neumanem dorazí jeho parťačka s rodinou, rozpoutají společně kolotoč vyšetřování, které má odhalit nejen okolnosti podivných úmrtí lékařových chlapců.
Poutavý příběh, v němž staré události vrhají temné stíny na současné činy některých aktérů, lapí čtenáře a nepustí ho do poslední stránky pátrání.
Nakladatelství JaS, 184 stran, vázaný, 219 Kč

Soutěžit můžete zde.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s pravidly.
Výherce bude oznámen na stránce Ukončené soutěže.

Share Button
REKLAMA
REKLAMA

Doporučujeme

CITARNY.CZ
Severské detektivky

www.alpress.cz


www.styl-zivota.cz

CZIN.eu

REKLAMA