Caroline Mitchellová

Bývalá policejní vyšetřovatelka opravdu ví, o čem píše…

Původně pochází z Irska, nyní žije s rodinou na pobřeží Essexu. Coby bývalá vyšetřovatelka z kriminálního oddělení se specializovala na práci s oběťmi domácího násilí nebo sexuálního zneužívání. Nyní má na svém kontě 11 bestsellerových knih, psychothrillerů i policejních procedurálek, u kterých může čerpat z vlastních zkušeností a inspirovat se u kolegů, obětí i pachatelů, které osobně poznala.

Začala psát díky neobvyklému případu paranormální aktivity v domě. Šílený příběh, který zažila coby policistka na vlastní kůži, musela nakonec hodit na papír, aby se z toho vypsala. Nakonec knihu vydala elektronicky vlastním nákladem, a ta měla takový úspěch, že ji povzbudil do dalšího psaní. (To a taky čtyři děti a nutnost platit účty.)

Jejích knih se dnes prodalo přes milion výtisků, byly přeloženy do řady jazyků a její nejnovější kniha Truth and Lies, první díl chystané série s inspektorkou Amy Winterovou, se připravuje jako televizní seriál. Pro tuto sérii se inspirovala skutečnými případy vraždících manželských párů.

OFICIÁLNÍ STRÁNKY ::
http://www.carolinemitchellauthor.com/

VYŠLO ČESKY ::

  • Pravda a lži (Truth and Lies, 2018; Ikar, 2020) NOVINKA
  • Němý svědek (Silent Victim, 2018; Ikar, 2019)
Pošlete článek dál:

Autor příspěvku: Michaela Turková

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

reCaptcha * Časový limit vypršel. Prosím obnovte CAPTCHA