Soutěž o dvě knihy z nakladatelství HOST

Naše první předvánoční soutěž s Hostem nabízí dva zajímavé tituly. Thriller z prostředí organizovaného zločinu a krimiromán ve stylu noir, zasazený do Argentiny v době diktatury.
Vylosovaný výherce obdrží knihy: Alexander Söderberg: Andaluský přítel a Ernesto Mallo: Jehla v kupce sena

Soutěžit můžete do 4. prosince 2013 do 10 hod.
Cenu do soutěže věnovalo nakladatelství HOST

Anotace:
Andaluský přítelAlexander Söderberg: Andaluský přítel
Život Sophie Brinkmannové je tak trochu monotónní. Pracuje jako zdravotní sestra a po manželově smrti žije sama se synem. Netouží po ničem jiném než vést obyčejný život bez zbytečných rizik a velkých dobrodružství. Jednoho dne se jí však do cesty připlete okouzlující Héctor Guzmán…
Sophii oslní jeho šarm a uklidňující úsměv, ale brzy zjistí, že pod příjemným zevnějškem se skrývá cosi děsivého. Její předchozí život bez nebezpečí se změní v pravý opak. Když je navíc do celé hry zapojen i její syn, uvědomí si, že bude muset sebrat veškerou sílu a odvahu, aby našla cestu z tohoto zrádného bludiště podivné morálky, smrtící obsese a zbabělých podrazů…
Andaluský přítel je monumentální thriller světového formátu, který čtenáře zavede do prostředí organizovaného zločinu. Jde o příběh nabitý akcí, jemuž nechybí propracovanost a široký záběr. Není pochyb o tom, že Alexander Söderberg představuje vycházející hvězdu mezi autory thrillerů. Vydání knihy se připravuje v celkem třiatřiceti jazycích a v budoucnu se můžeme těšit i na její filmové zpracování, protože práva již koupila hollywoodská studia.
Vydalo nakladatelství HOST, přeložila Martina Kašparová, 512 str., váz., ISBN 978-80-7294-820-8, 339 Kč

Přečtěte si ukázku a podívejte se na knižní trailer:

Ernesto Mallo Jehla v kupce senaErnesto Mallo: Jehla v kupce sena
Kriminální román ve stylu noir, zasazený do Buenos Aires v době diktatury.
Policejnímu komisaři Lascanovi, zdrcenému nedávnou smrtí manželky Marisy, zazvoní telefon. Poblíž řeky Riachuelo byla nalezena dvě mrtvá těla. On však na místě činu najde mrtvoly tři. Dvě z nich má očividně na svědomí vraždící komando vojenské junty a Lascano dobře ví, že je musí ignorovat. Třetí případ je jiný. Vyšetřování zavede komisaře do vyšších společenských kruhů, dekadentních a lhostejných k politickému teroru. Lascano se při práci seznámí s mladou ilegální aktivistkou, kterou se pokusí zachránit před represí. Najít vraha není pro Lascana těžké, otázka však zní, jakou cenu za to bude muset zaplatit. Ernesto Mallo prokázal svůj talent mezi autory těch nejlepších detektivek a stvořil spletitý příběh plný napětí, který čtenáře nenechá vydechnout.
Vydalo nakladatelství HOST, přeložila Simoneta Dembická, 192 stran, váz., ISBN 978-80-7294-819-2, 229 Kč
Přečtěte si ukázku.

Oba tituly jsou k dostání i jako e-kniha.

Soutěžit můžete zde.
Nápovědu hledejte na stránkách nakladatelství HOST.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s pravidly.
Výherce bude oznámen na stránce Ukončené soutěže.

Pošlete článek dál:

Autor příspěvku: Redakce