Soutěž o audioknihu Dolores Redondo Neviditelný strážce

Detektivní román s mysteriózními prvky španělské autorky Dolores Redondo vydal v listopadu loňského roku Panteon. Velmi napínavý a skvěle propracovaný román s baskickou mytologií Neviditelný strážce současně vyšel jako e-kniha a audiokniha, o kterou můžete soutěžit do 4. března 2014 do 11 hodin. Knihu načetl Jaromír Meduna.

Výherce obdrží poukaz na stažení audioknihy zdarma ve formátu MP3 z Audioteka.cz na svou Poličku.

Dolores Redondo Neviditelný strážceNa břehu řeky Baztán, v jednom z nejmagičtějších míst Baskicka, je nalezena záhadně zavražděná mladá žena. Téměř čtyřiadvacet hodin poté je zjištěna souvislost s měsíc starou vraždou jiné dívky.
Amaia Salazarová, inspektorka z oddělení vražd, jíž byl případ přidělen, se tak vrací zpět na místo, kde se narodila a odkud vždycky toužila odejít. Amaia bojuje na dvou frontách: na té profesionální vyšetřuje sérii vražd, která velmi zneklidňuje místní obyvatele; a na osobní, spletité a emocionální, jež bude plná zvratů a překvapivých momentů.
Amaia pronásleduje rituálního vraha, inspirovaného silnou psychosexuální symbolikou tradiční baskické mytologie, který bude pokračovat ve svém řádění, zatímco ona bojuje proti profesní žárlivosti některých svých kolegů, proti dávným nevyřešeným konfliktům se svými sestrami a proti ponurému tajemství, jež poznamenalo jejich dětství a které se vrací, aby ji dál trápilo…
Vydal Panteon, 15 hod. 22 min, čte Jaromír Meduna, 299 Kč

Audiotéka.cz nabízí audioknihy ke stažení do chytrých mobilních telefonů a počítačů. Je jedinou specializovanou službou svého druhu v České republice. Audiotéka vznikla v říjnu 2011 a od té doby má ve své nabídce přes 1 800 titulů mluveného slova. V rámci Audiotéky si uživatel na stránkách http://audioteka.cz buduje vlastní sbírku audioknih, tzv. Poličku, ke které může přistupovat jak z mobilního telefonu, tak tabletu nebo počítače.

Zakoupené audioknihy jsou ve formátu MP3 a uživatel si je může stahovat opakovaně, kolikrát bude chtít. Není tedy nutné myslet na zálohování. Mobilní aplikace i stažení do počítače lze bezplatně vyzkoušet prostřednictvím nabídky kapitol zdarma, které najdete u většiny audioknih.

Audiotéka.cz nabízí:

  • 1800 audioknih ke stažení v celkové délce více než 5000 hodin mluveného slova.
  • Možnost bez rizika vyzkoušet službu i konkrétní audioknihu díky ukázkám a kapitolám zdarma.
  • Online platební metody a SMS platby.
  • Poslech okamžitě po nákupu, žádné čekání.
  • Aplikace pro mobilní telefony zdarma (iPhone, Android, Windows Phone 7).
  • Moje Polička – zakoupené audioknihy dostupné vždy a odkudkoliv na serverech.
  • Uživatel si buduje vlastní virtuální knihovnu, má možnost opakovaného stažení.

Ceny do soutěže věnoval portál Audioteka.cz.

Soutěžit můžete zde.
Nápovědu hledejte na stránkách Audiotéky a Centru DETEKTIVKY.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s pravidly.
Výherce bude oznámen na stránce Ukončené soutěže.

Pošlete článek dál:

Autor příspěvku: Centrum DETEKTIVKY

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

reCaptcha * Časový limit vypršel. Prosím obnovte CAPTCHA