Soutěž o 3 výtisky thrilleru Pauly Hawkins Dívka ve vlaku

Světově úspěšný thriller Pauly Hawkins Dívka ve vlaku, u nás vyšel v tištěné podobě i jako audiokniha. Nedávno jsme vám nabídli i ukázku z této knihy. Nyní máte možnost vyhrát jeden ze tří výtisků tohoto bestselleru.

Soutěžit můžete do 11. listopadu 2015.

Cenu do soutěže věnovalo nakladatelství Euromedia, bux.cz

Anotace:

divka-ve-vlaku-hawkinsKniha roku 2015.

Román, který si podmanil všechny žebříčky bestsellerů na obou stranách Atlantiku, trhá rekordy v rychlosti prodeje a je kritikou označován za letošní Zmizelou.

Rachel dojíždí ranním vlakem do Londýna. Den co den si prohlíží útulné předměstské domky, a když vlak na chvíli zastaví u návěstidla, naskýtá se jí pravidelně letmý pohled do soukromí mladého páru. Postupem času Rachel začíná mít pocit, že ty dva lidi zná. Představuje si, že je zná. Dá jim dokonce jména: Jason a Jess.
Jednoho dne však zahlédne něco, co ji šokuje. Stačí pouhá minuta, než se dá vlak zase do pohybu, a náhle je všechno jinak… Krátce nato se Rachel dozví, že se „její“ Jess pohřešuje, a proto se rozhodne obrátit na policii. Není si jistá, zda tím nenadělá více škody než užitku, zatímco se stále více zaplétá do příběhu, který není její, ale jenž nakonec obrátí naruby život úplně všem…

Nakladatel: Ikar, 328 str., 349 Kč

Soutěžit můžete v tomto formuláři.
Nápovědu hledejte na stránkách bux.cz.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s pravidly.

Soutěž již skončila.

Správné odpovědi:
pátek 5. července 2013
Tereza Bebarová, Petra Špalková, Lucie Pernetová

Výherci: František Vorel, Vojtěch Holeš, Lenka Mynaříková

 

 

Share Button

Autor příspěvku: Centrum DETEKTIVKY