Soutěž o 3 výtisky detektivky Michala Sýkory Ještě není konec

Recenze poslední knihy Michala Sýkory zatím není venku, ale už můžeme prohlásit, že titul s komisařkou Výrovou Ještě není konec je tradičně skvělý. O tuto výbornou knihu se chceme podělit. Proto jsme se spolu s nakladatelstvím HOST rozhodli uspořádat soutěž o 3 výtisky.

Soutěžit můžete do 5. května 2016.

Anotace:

jeste-neni-konec

Český detektivní román se svéráznou komisařkou Výrovou v hlavní roli. Literární předloha televizní série Detektivové od Nejsvětější trojice.

Je horké srpnové odpoledne roku 1987. Končí prázdniny a dvanáctiletá Hana se v prvorepublikové vile u řeky na kraji města stane svědkem šokující vraždy. Příslušníci Veřejné bezpečnosti pachatele nápadně rychle zadrží, přičemž Hanino tvrzení, že vrahem byl ve skutečnosti podivný zelený přízrak, ze všeho nejvíc připomínající vodníka z Erbenovy Kytice, nikdo nebere vážně. Policejní komisařka Marie Výrová se tentokrát bude zabývat čtvrt století starou vraždou. Po setkání s Hanou Kolihovou, která se z hrůzného zážitku nikdy nevzpamatovala, zpočátku jen ze zvědavosti prostuduje spis dávno uzavřeného případu. Záhy však nabyde jistoty, že se tehdejší vyšetřovatelé dopustili řady chyb a že podezřelých, již ke zločinu měli motiv a příležitost, může být mnohem víc. Rodinné přízraky po pětadvaceti letech ožívají i proti vůli těch, kteří si ze všeho nejvíc přáli zapomenout. Na všech leží stín viny. Kdo je skutečným pachatelem zločinu, který zcela rozvrátil kdysi prominentní rodinu věhlasného místního lékaře?

Nakladatel: Host, 288 str., vázaná, 299 Kč

Soutěžit můžete v tomto formuláři.
Nápovědu hledejte na stránkách nakladatelství HOST.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s pravidly.

Soutěž již skončila.

Správné odpovědi: a) Detektivové od Nejsvětější trojice. b) Modré stíny, z části i Případ pro exorcistu

Výherci: Jaroslav Tůma, Milan Trnka, Jana Sluková

Share Button

Autor příspěvku: Redakce