RADIOTIP: Adventní kletba na pokračování

Vlastimil Vondruška - Adventní kletba Pětidílnou Četbu na pokračování nabídne od 7. do 11. května, vždy od 22:03 hodiny Dvojka ČRo. Tentokrát se budeme moci zaposlouchat do románu Vlastimila Vondrušky Adventní kletba.

Knižně vydalo Adventní kletbu nakladatelství MOBA naposledy v roce 2008.

Zdánlivě obyčejná návštěva hradu Krašova se změní v děsivou noční můru. Oldřich z Chlumu chce pomoci příbuzné, která se mu svěří s dávným prokletím hroznatovského rodu. Co spojuje vraždy šlechtičen a pověst o pokladu knížete Soběslava? Pátrání přivede Oldřicha a jeho pomocníky panoše Otu a velitele Diviše do řídce obydlených lesů kolem Berounky. Jejich životy visí na vlásku, kromě černého rytíře je ohrožuje i cosi tajemného. Lze vůbec objasnit záhadu starou více než jedno století?

V režii Luboše Koníře čtou Jiří Ornest a Jan Vlasák. Původní hudbu v duchu středověkého minnesangu složil Petr Traxler. Připravila Hana Soukupová. (ČRo České Budějovice, 25 min)

Po odvysílání si opět budete moci každý díl po dobu jednoho týdne poslechnout na stránkách audio archivu Českého rozhlasu.

Zdroj: www.rozhlas.cz, www.mobaknihy.cz

 

Pošlete článek dál:

Autor příspěvku: Centrum DETEKTIVKY

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

reCaptcha * Časový limit vypršel. Prosím obnovte CAPTCHA