Soutěž o detektivku Roberta Craise Podezřelý

Robert Crais je znovu na českých knižních pultech, tentokrát s novinkou Podezřelý. Čerstvý držitel významné žánrové ceny Grand Master, kterou uděluje Mystery Writers of America (MWA), tentokrát přichází se samostatným románem mimo řadu Elvis Cole / Joe Pike.

Soutěžit o titul, který vyšel i jako e-kniha, můžete do pátku 21. února 2014 10.00 hod.
Do soutěže věnovalo nakladatelství Metafora.

Robert Crais PodezřelýZa svého pána by Maggie dala život. On je policista, ona policejní pes…
Na tom, že se policisté někdy dostanou do přestřelky, není vůbec nic divného. Když se k ní ale připletou náhodou, ve chvíli, kdy si ve služebním voze užívají vzácnou chvilku odpočinku, je to zatracená smůla. Zvlášť když po celé té hrůze zůstane na dlažbě pár mrtvých. Mezi nimi jedna policistka. Její parťák Scott James svoje zranění přežije. Výčitky svědomí a touha po pomstě mu však nedávají spát. Všechny stopy po zuřivých zabijácích se ztrácejí, nikdo neví, proč přišly oběti o život. Případ uzavřen.
Scott se však nechce vzdát a osud mu přihraje trochu neobvyklého pomocníka. Či spíš pomocnici. Fenku německého ovčáka Maggie, která přišla o svého pána v boji v Afghánistánu. A jak se záhadný případ znovu otevírá a rozkrývá, nalézají k sobě ti dva nelehkou cestu, oba poranění na těle i na duchu.
Příběh Scotta a Maggie činí z téhle knihy víc než jen pouhou detektivku, je dojemnou sondou do psí duše, která nemůže nechat chladným žádného „pejskaře“. Milovníci napínavých kriminálních příběhů si pak užijí nečekaných zvratů a – jak už to u Roberta Craise bývá – také ohromujícího rozuzlení. Padouši se totiž často skrývají právě tam, kde by je nikdo nehledal.
Metafora, ISBN: 978-80-7359-391-9, překlad: Hana Sichingerová, vázaná, 328 stran, 299 Kč

Soutěžit můžete zde.
Nápovědu hledejte na stránkách nakladatelství Metafora a Centru DETEKTIVKY.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s pravidly.
Výherce bude oznámen na stránce Ukončené soutěže.

Pošlete článek dál:

Autor příspěvku: Redakce