Soutěž o 3 výtisky knihy Poirot: Vražda v Orient-expresu

Vražda v Orient-expresu od Agathy Christie patří k titulům, které se dočkaly řady různých zpracování. Tou poslední je filmová verze Kennetha Branagha, který se zároveň stal představitelem Hercula Poirota.

V první letošní soutěži vám nabízíme možnost vyhrát jeden ze tří výtisků detektivky Vražda v Orient-expresu.

Soutěž probíhá do 16. ledna 2018.

Ceny do soutěže věnovala společnost Euromedia.

ANOTACE: Poirot: Vražda v Orient-expresu

Vražda v Orient expresu obálka knihyHercule Poirot právě přicestoval do Istanbulu, ale vzápětí je telegramem odvolán do Anglie. V Orient-expresu, kam nastoupil, upoutá jeho pozornost bohatý Američan Ratchett; mimo jiné nabídkou vysoké odměny za to, že jej detektiv ochrání před hrozícím vražedným pokusem. Poirot odmítá – a následujícího rána je Američan ve svém kupé nalezen ubodán k smrti… Orient-expres uvízl v závějích a cestující i posádka zůstali ponecháni napospas osudu. Každý se svým tajemstvím, každý se svou záhadnou minulostí… a teď i s podezřením ze zločinu.
Málokterá detektivka se dočkala tolikera adaptací, tradičních i netradičních: kromě snímku s roku 1974, nominovaného na šest Oscarů, existují komiksová zpracování, japonská minisérie i počítačová hra. Nejnovější filmové verze se ujal britský herec a režisér Kenneth Branagh – a obsadil ji hvězdami jako Judi Dench, Michelle Pfeiffer či Johnny Depp. Titulní role se ujal sám.

Nakladatel: Knižní klub, 264 str, 279 Kč

Přečtěte si ukázku z knihy.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s pravidly.

Soutěžit můžete v tomto formuláři.

Soutěž již skončila.

Správná odpověď: Kenneth Branagh

Výherci: Emma Nováková, Adam Šafránek, Martina Babůrková

Share Button
REKLAMA
REKLAMA

Doporučujeme

CITARNY.CZ
Severské detektivky

www.alpress.cz


www.styl-zivota.cz

CZIN.eu

REKLAMA