Soutěž o 3 výtisky knihy Markéty Harasimové Purpurové doteky

Koncem října vychází nová kniha české autorky Markéty Harasimové Purpurové doteky, kterou můžete vyhrát v naší soutěži.

Erotický thriller nabízí děsivou souhru náhod, kdy se propojuje minulost s přítomností a dokonale zamíchá lidskými osudy.

O titul Markéty Harasimové (www.marketaharasimova.cz) s názvem Purpurové doteky můžete soutěžit do 2. listopadu 2017.

Ceny do soutěže věnovalo Nakladatelství MAHA.

ANOTACE knihy: Markéta Harasimové Purpurové doteky

Děsivá souhra náhod spojí minulost se současností a dokonale zamíchá lidskými osudy… Detektivní příběh plný erotického jiskření, napínavých zvratů a překvapení.

Nadějná malířka Karin se stane náhodnou svědkyní brutální vraždy, otřesný zážitek si však nevybavuje. Ztrácí po něm paměť a nevzpomíná si na nic z předešlého života. Znovu tak objevuje svou identitu a navazuje na zpřetrhané nitky minulosti. Setkává se s bývalým snoubencem, nenapravitelným gamblerem Hynkem, a také sexy majitelem galerie Maxem, k němuž cítí silnou erotickou přitažlivost. Karin touží po sblížení, což se zdá být oboustranné, ale je tady malý háček: Max je zadaný… Mladá žena navíc odhalí utajovaný psychický teror, jemuž je vystavena její kamarádka Marta. Té se nedaří odpoutat od despotického manžela – její muž v ruce třímá zlověstné eso, které může zničit celý Martin život. Karin bojuje s amnézií a nenaplněnou láskou, zatímco za jejími zády řádí masový vrah a nespouští ji z očí. Obětí stále přibývá a za záhadných okolností nečekaně umírá také Hynek. Jeho vražda ale mezi ostatní jaksi nezapadá a policie neví, zda má co do činění s jedním či více zabijáky. Vyšetřování zamrzá na mrtvém bodě, vraždící maniak se však stále víc přibližuje k ženě, která viděla víc, než měla…

Nakladatel: MAHA, 300 str., 299 Kč

Soutěžit můžete v tomto formuláři.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s pravidly a v tomto případě také s registrací vašeho e-mailu do odběrů newsletteru Nakladatelství MaHa.

Soutěž již skončila.

Správná odpověď: Hynek

Výherci: Jana Eisová, Alena Cepáková, Ludmila Janečková

Share Button
REKLAMA
REKLAMA

Doporučujeme

CITARNY.CZ
Severské detektivky

www.alpress.cz


www.styl-zivota.cz

CZIN.eu

REKLAMA