Soutěž o 3 výtisky knihy Connie Willisové Slyším tě všude

Connie Willisová (1945), vlastním jménem Constance Elaine Trimmer Willisová, je považována za nejpopulárnější americkou sci-fi autorku střední generace. V The Washington Post o Willisové napsali: „Willisová je autorkou, která dokáže vytvořit zápletku jako Agatha Christie a dostat do svých knih obdivuhodný švih a styl Prestona Sturgese.“

Román Slyším tě všude spojuje to nejlepší z napínavé detektivky a romantické komedie a my vám nabízíme v nové soutěži jeden ze tří výtisků.

Soutěž probíhá do 28. srpna 2017.

Ceny do soutěže věnovalo nakladatelství Metafora.

ANOTACE knihy: Connie Willisová Slyším tě všude

PŘÍBĚH S PRVKY SCI-FI
Dobře si rozmysli, co si přeješ…
Svižně napsaný příběh od známé autorky Connie Willisové se odehrává se v blízké budoucnosti, kdy bude možné, k nepřetržité komunikaci a dostupnosti přes sociální sítě, i neustálému vylepšování technologií, podstoupit operativní zákrok, který propojí partnery tak, aby vnímali pocity a myšlenky druhého.

Právě to nabídne Briddey Flanniganové její přítel Trent namísto zásnubního prstenu. Briddey je nadšená, vždyť EED zákrok prohloubí jejich vzájemnou lásku a umožní jim dokonalé souznění. K zasnoubení má dojít po úspěšném navázání spojení po operaci. Briddey navíc doufá, že se tím konečně dostane z dosahu přílišné péče a starostlivosti své irské rodiny. Jenomže věci se nakonec nevyvinou přesně podle plánu. Po probuzení z narkózy čeká Briddey překvapení: k propojení sice došlo, ale zcela jinému, než předpokládala.

Od té chvíle se rozjíždí napínavý a vtipný příběh, který převrátí Briddeyin dosavadní život naruby a dovede ji k zásadnímu přehodnocení pohledu na lidi kolem sebe.

Uznávaná autorka sci-fi brilantně namíchala příběh, který spojuje to nejlepší z napínavé detektivky a romantické komedie.

Nakladatel: Metafora, 504 str., 499 Kč

Soutěžit můžete v tomto formuláři.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s pravidly.

Soutěž již skončila.

Správná odpověď: Lincoln’s Dreams

Výherci: Lenka Skutilová, Eva Petrželková, Blanka Hábová

Share Button
REKLAMA
REKLAMA

Doporučujeme

CITARNY.CZ
Severské detektivky

www.alpress.cz


www.styl-zivota.cz

CZIN.eu

REKLAMA