Sherlock Holmes opět na Pražské muzejní noci

sherlock-safirV sobotu 14. června proběhne v hlavním městě další ročník Pražské muzejní noci. Během této akce je možné ve večerních hodinách navštívit zdarma různá pražská muzea, galerie a další kulturní instituce, přičemž mezi jednotlivými místy zajišťují přepravu bezplatné autobusy.
Jako i v předchozích ročnících bude možné navštívit také Muzeum Policie ČR na Karlově. A opět se zde bude hrát divadelní představení se Sherlockem Holmesem, opět nové. Pro letošní rok je připravena hra s názvem Sherlock Holmes a sběratel safírů. Půlhodinové představení se bude hrát od 20.00 a 21.00 hod.

Ve hře se kromě samotného detektiva objeví také doktor Watson, profesor Moriarty, hospodyně paní Hudsonová či Sherlockův bratr Mycroft. Po představení bude možné vyplnit test, v němž budou otázky týkající se představení: diváci tak mohou získat diplom a odznak.

Hru nastudoval Institut pro studium života a díla Sherlocka Holmese, takže se jeho členové objeví jako herci. Po České společnosti Sherlocka Holmese je druhým holmesologickým sdružením, jež působí v České republice.

Web muzejní noci: http://www.prazskamuzejninoc.cz/2014/
Web institutu: www.sherlockian.cz

Pošlete článek dál:

Autor příspěvku: Centrum DETEKTIVKY

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

reCaptcha * Časový limit vypršel. Prosím obnovte CAPTCHA