Ukázky

Chcete vědět, jakým stylem jsou psány knižní novinky?
Připravujeme pro vás stále více ukázek. Nechte se inspirovat.

Ukázka z knihy Steva Robinsona Tajná manželka

Tajná manželka je po Ženě obchodníka s příběhy druhým viktoriánským thrillerem Stevea Robinsona o věrolomnosti, podlosti a vraždě. Přečtěte si ukázku z knihy.

Čtěte více »


Ukázka z knihy Dany Stabenow Hra s ohněm

Dana Stabenow i tentokrát zavádí čtenáře do aljašské divočiny, kterou nechává rozkvést nemilosrdným jarem. Přečtěte si ukázku z knihy Hra s ohněm.

Čtěte více »


Ukázka z detektivky Jiřího Březiny Mizení

Motto právě vydává novou detektivku Jiřího Březiny. Přečtěte si ukázku ze čtvrtého případu Tomáše Volfa s názvem Mizení.

Čtěte více »


Ukázka z knihy Chrise Oulda Zátoka smutku

Detektiv Jan Reyna v Neklidném pobřeží neopouští Faerské ostrovy. V Zátoce smutku dál pátrá po příčinách matčiny sebevraždy. Přečtěte si ukázku z novinky.

Čtěte více »


Ukázka z knihy Ellis Petersové Kacířův učeň

Nakladatelství Mystery Press pokračuje ve vydávání legendárních historických detektivek s bratrem Cadfaelem. Přečtěte si ukázku z knihy Kacířův učeň.

Čtěte více »


Ukázka z detektivky Vlastimila Vondrušky Královražda na Křivoklátě

Oblíbená série Vlastimila Vondrušky s Oldřichem z Chlumu získala již 28. díl s názvem Královražda na Křivoklátě. Přečtěte si ukázku z knihy.

Čtěte více »


Ukázka z knihy: Peter Temple Temný příliv

Přečtěte si ukázku z knihy Petera Templea Temný příliv s příležitostným soukromým vyšetřovatelem Jackem Irishem.

Čtěte více »


Ukázka z knihy Žena obchodníka s příběhy

Steve Robinson je známý svými genealogickými thrillery. Nyní přichází s viktoriánským mrazivým příběhem. Přečtete si ukázku z knihy Žena obchodníka s příběhy. On je bohatý. Ona je chudá. Pak se jejich životy osudově protnou. Steve Robinson přichází po sedmi knihách z populární série genealogických thrillerů s Jeffersonem Taytem se svým prvním samostatným románem Žena obchodníka s příběhy. Na […]

Čtěte více »


Starší příspěvky »