Ukázky

Chcete vědět, jakým stylem jsou psány knižní novinky?
Připravujeme pro vás stále více ukázek. Nechte se inspirovat.

Ukázka z krimi thrilleru: Peter Temple Konec světa

Zakázky ho často zavádějí na odvrácenou stranu zákona, ale on klienty nenechává ve štychu. Jack Irish, hrdina krimi thrillerů Petera Templeho nyní v knize Konec světa. Přečtěte si ukázku z jeho nejnovějšího případu.

Čtěte více »


Máte rádi příběhy Augustina Velikého? Nakladatelství Mystery Press potřebuje vaši pomoc

Na podzim 2022 chystá Mystery Press ultimátní vydání legendární detektivní série Případy Augustina Velikého & spol. od klasika žánru Jaroslava Velinského.

Čtěte více »


Ukázka z detektivky Marie Rejfové Jako veš v kožichu

Svérázná Josefína Divíšková, hlavní hrdinka humorných detektivek Marie Rejfové, se vrací již pošesté. Přečtěte si ukázku z novinky Jako veš v kožichu.

Čtěte více »


Ukázka z knihy Tim Weaver: Stín ve dveřích

Krimi thrillery Tima Weavera jsou úspěšné. Nový má název Stín ve dveřích. Čtyři záhady. Čtyři příběhy. Jeden společný klíč. Přečtěte si ukázku.

Čtěte více »


Ukázka z knihy Michelle McNamary Zmizím ve tmě

Zabijákovi z Golden State se nedostalo pozornosti. Až Michelle McNamara a její kniha Zmizím ve tmě přispěla k jeho dopadení. Přečtěte si ukázku z knihy.

Čtěte více »


Ukázka z krimi thrilleru Lisy Reganové Nečekané přiznání

Nový propletený případ Josie Quinnové od bestsellerové autorky Lisy Reganové se dostal na tuzemské knižní pulty a my vám z něj nabízíme ukázku.

Čtěte více »


Ukázka z knihy Dany Stabenow Když krev promluví

V románu Když krev promluví bude Kate Shughaková čelit tomu nejprohnilejšímu zlu vůbec: politice. Přečtěte si ukázku z knihy.

Čtěte více »


Ukázka z knihy Chrise Oulda Oheň na pláži

Oheň na pláži je závěrečným případem britského detektiva Jana Reyny a faerského policisty Hjalti Hentzeho. Přečtěte si ukázku z knihy Chrise Oulda.

Čtěte více »


Starší příspěvky »