Ukázky

Chcete vědět, jakým stylem jsou psány knižní novinky?
Připravujeme pro vás stále více ukázek. Nechte se inspirovat.

Ukázka z knihy: Peter Temple Temný příliv

Přečtěte si ukázku z knihy Petera Templea Temný příliv s příležitostným soukromým vyšetřovatelem Jackem Irishem.

Čtěte více »


Ukázka z knihy Žena obchodníka s příběhy

Steve Robinson je známý svými genealogickými thrillery. Nyní přichází s viktoriánským mrazivým příběhem. Přečtete si ukázku z knihy Žena obchodníka s příběhy. On je bohatý. Ona je chudá. Pak se jejich životy osudově protnou. Steve Robinson přichází po sedmi knihách z populární série genealogických thrillerů s Jeffersonem Taytem se svým prvním samostatným románem Žena obchodníka s příběhy. Na […]

Čtěte více »


Ukázka z detektivního románu Tonyho Parsonse

Nakladatelství MOBA v červnu vydalo další detektivní román britského spisovatele a novináře Tonyho Parsonse s názvem Posedlost. Přečtěte si ukázku z knihy.

Čtěte více »


Ukázka z knihy Tima Weavera Ztracené střípky

Po deseti bestsellerech s Davidem Rakerem přichází Tim Weaver s prvním samostatným krimi thrillerem. Přečtěte si ukázku z knihy.

Čtěte více »


Ukázka z detektivky Marie Rejfové Když se vosy vyrojí

Svérázná učitelka Josefína Divíšková, hlavní hrdinka humorných detektivek Marie Rejfové, čtenáře baví. Přečtěte si ukázku z 5. knihy Když se vosy vyrojí.

Čtěte více »


Ukázka z knihy Josepha Findera Volný pád

V novém románu Volný pád ukazuje Joseph Finder obyčejného muže postaveného do zdánlivě neřešitelné a velmi nebezpečné situace. Přečtěte si ukázku z knihy.

Čtěte více »


Ukázka z knihy Ellis Peters: Zpověď bratra Haluina

Přečtěte si ukázku z dalšího románu z legendární série historických detektivek Ellis Peters o moudrém bratru Cadfaelovi.

Čtěte více »


Ukázka z knihy D. M. Pulley Dům plný temnoty

Po úspěšných krimi thrillerech přichází americká spisovatelka D. M. Pulley s temným psychologickým thrillerem Dům plný temnoty. Přečtěte si ukázku z knihy.

Čtěte více »


Starší příspěvky »