Soutěž o 3 výtisky thrilleru Roberta Bryndzy Smrtící tajnosti

Po posledních knihách Do posledního dechu a Chladnokrevně se Robert Bryndza vrací s novým thrillerem Smrtící tajnosti. Tři výtisky knihy nabízíme v naší nové soutěži.

Tato detektivní série s vyšetřovatelkou Erikou Fosterovou jsou velmi oblíbené po celém světě. V šestém dílu se vrácíme do jižního Londýna na stanici Lewisham Row. Jsou Vánoce, svátky klidu a pokoje. I když – jak pro koho… Na malé předzahrádce najde matka svou dceru brutálně zavražděnou. Marissa Lewisová, mladá krásná tanečnice burlesky, už Vánoce neoslaví. A vyšetřování její vraždy samozřejmě pokazí sváteční atmosféru všem z týmu Eriky Fosterové… Kdo Marissu zavraždil a proč? Kdo skrývá smrtící tajnosti? Zajímavý příběh? Zkuste štěstí v soutěži.

Soutěž končí 3. dubna 2019.

Ceny do soutěže věnoval Nakladatelský dům Grada.
Přečtěte si ukázku z knihy.

ANOTACE knihy Roberta Bryndzy Smrtící tajnosti

Dokonalá vražda potřebuje dokonalé krytí…

Jednoho mrazivého rána nalezne po probuzení matka svou dceru v kaluži krve zmrzlou na malé předzahrádce. Kdo mohl provést takovou věc – zavraždit dívku na prahu jejího vlastního domu, ještě k tomu během vánočních svátků?

Po posledním, velmi bolestném případu se detektiv šéfinspektor Erika Fosterová cítí zra­nitelná, ale nakonec se rozhodne, že se ujme
i tohoto vyšetřování. Jakmile začne se svým týmem na vraždě krásné tanečnice burlesky pracovat, najdou souvislosti s útoky ve stejné, dosud poklidné čtvrti Londýna. Všechny spo­juje jeden detail – oběti byly napadeny černě oblečenou postavou s nasazenou plynovou maskou. Jen toto napadení však skončilo smrtí…

Nakladatel: Grada, 384 str., 399 Kč

Soutěžní formulář.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s Všeobecnými podmínkami. Podívejte se, jak nakládáme s osobními údaji.

Soutěž již skončila.

Správná odpověď: plynovou masku

Výherci: Eva Jírovcová, Marie Zídková, Pavla Barnišinová

Share Button

Autor příspěvku: Centrum DETEKTIVKY