Poslední paní Parrishová (Liv Constantine)

Amber ví, co chce, a Amber to taky dostane. Chce tvého zazobaného manžela…

Hlavní hrdinka rozhodně není z těch, které byste si zamilovali a drželi jí palce. Ambice a odhodlání jí sice neschází, ale v případě, že je nasměruje na získání manžela někoho jiného, není to nic hodného obdivu. I když se jí musí nechat, jak pečlivou měla na vše přípravu, jak armádní generál.

Amber už nechtěla být chudá. Vyhlídla si v bulváru okouzlujícího byznysmena Jacksona Parrishe a rozhodla se, že udělá vše, co půjde, aby ho získala – a jeho prachy s ním. První krok je seznámit se s jeho roztomilou ženou. Druhý krok je odstranit ji z cesty…

Amber se sice mrcha, ale k psychopatce z knihy Šílená od Chloe Espozito má ještě daleko, takže když zbystříte náznaky mračen na obzoru, jste na vážkách – máte ji litovat, nebo jí trable škodolibě přát?

Po drtivém úspěchu knihy Za zavřenými dveřmi už jsou čtenářky opatrnější na příliš dokonalé manžele, takže když v románu nastal zlom, ty podezíravější už to tušily. A věděly, že to bude zlé. Ale číst tuhle knihu bylo jako ošklivý návyk – víte, že je to špatné, ale nemůžete si pomoct. Musíte vědět, jak bude příběh krásné Daphne a bezskrupulózní Amber pokračovat. A právě pro tu druhou část, kdy příběh nabere grády, je nutné přelouskat i tu první, která nemusí někomu úplně sedět, s mrchou v hlavní roli. Jedině tak do sebe obě části zapadnou a vy budete bez dechu sledovat sice nijak originální, ale zato mrazivý a napínavý příběh o závisti, moci a touze po svobodě.

Originál: The Last Mrs. Parrish, 2017 
Překlad: Hana Čapková 
Vydal: Domino, 2018 
439 stran 

Share Button

Autor příspěvku: Michaela Turková

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

reCaptcha * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.