Soutěž o knihu Jefferyho Deavera Pokoj smrti

Úplně nejnovější, desátý román s Lincolnem Rhymem a Amélií Sachsovou vyšel v říjnu česky a o jeden výtisk této knihy můžete soutěžit do 18. listopadu 2013 do 10 hod.
Cenu do soutěže věnovalo nakladatelství Domino.

Anotace:
Robert Jeffery Deaver Pokoj smrtiMoreno, americký občan žijící v Jižní Americe, se stane na Bahamách obětí kulky profesionálního odstřelovače. Vraždu si objednala americká vláda na základě informace tajné služby, že Moreno připravuje teroristický útok. Ta informace byla ovšem mylná: Moreno chystal nevinný protest, nikoli útok.
Vyšetřováním alarmujícího případu jsou pověřeni Lincoln Rhyme a Amélie Sachsová. Zatímco Sachsová sleduje Morenovy stopy v New Yorku, Rhyme se navzdory svému postižení vydává na místo činu. Ocitá se tak v nebezpečné blízkosti odstřelovače – muže, který je zvyklý eliminovat jakékoli důkazy o svých činech. Včetně živých svědků, pochopitelně.
Postupně vycházejí najevo další znepokojivé okolnosti a Rhyme se Sachsovou zjišťují, že nic není takové, jak se jim zpočátku mohlo zdát. Podaří se jim dosáhnout spravedlnosti, aniž by za to museli zaplatit vlastním životem?
Nakladatel: Domino, překlad Jiří Kobělka, originální název: The Kill Room; 600 stran, pevná vazba s přebalem, 329 Kč

Přečtěte si ukázku z knihy.

Soutěžit můžete zde.
Nápovědu hledejte na stránkách nakladatelství Domino.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s pravidly.
Výherce bude oznámen na stránce Ukončené soutěže.

Pošlete článek dál:

Autor příspěvku: Redakce