Soutěž o 3 výtisky knihy: Mark Maria Kraft Infernum

Mark Maria Kraft ve svém Infernu vypráví o nedotknutelnosti mocných. Tento nervy drásající thriller úspěšného švýcarského autora aktuálně vydalo nakladatelství Cosmopolis, Nakladatelský dům Grada.

Literární debut úspěšného švýcarského spisovatele Marka Maria Krafta nenechává čtenáře v klidu. Jedna vražda roztočí koloběh zdánlivě nesouvisejících událostí a současně odkrývá mnohem větší zlo, než se zpočátku zdálo. Pro českého čtenáře má kniha ještě jeden bonus: Zahraniční autor její děj zasadil do Prahy a jejího okolí. Jak se česká komisařka popere s tajemstvím, intrikami a rituální vraždou? Tento titul nyní nabízíme v soutěži. Vyhrajte jeden ze tří výtisků knihy Infernum.

Soutěž probíhá do 17. listopadu 2017.

Ceny do soutěže věnoval Nakladatelský dům Grada.

ANOTACE knihy: Mark Maria Kraft Infernum

Z Vltavy je vytaženo zohavené ženské tělo. Honby po bestiálním vrahovi se ujímá mladá atraktivní vyšetřovatelka Eva se svým kolegou Jakubem. V průběhu vyšetřování vyplouvají na povrch zcela očividné důkazy proti Samovi, naivnímu americkému příteli mrtvé Heleny. Evě ale instinkt napovídá, že něco není v pořádku. Je jediná, kdo se zabývá i nenápadnými detaily a klade si další a další otázky. V pátrání po pachateli ji podporuje i její bývalý přítel Martin, který jí coby státní zástupce pomáhá, jak může, ač se sám ocitá v ohrožení a hrozí mu ztráta místa. Martin ale není jediný muž, který se v Evině blízkém okolí pohybuje. Její divoký osobní život se stále více prolíná i s jejími případy.

Během vyšetřování se Eva ocitá stále hlouběji v soukolí moci, chtíče a intrik. V pozadí mezitím spřádají své sítě policejní prezident i ministr vnitra – a oba sledují své vlastní zájmy…

Nakladatel: Grada, 349 Kč

Soutěžit můžete v tomto formuláři.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s pravidly.

Soutěž již skončila.
Správná odpověď: v Praze

Výherci: Anna Hájková, Blanka Hábová, Martin Hyka

Share Button
REKLAMA
REKLAMA

Doporučujeme

CITARNY.CZ
Severské detektivky

www.alpress.cz


www.styl-zivota.cz

CZIN.eu

REKLAMA