Soutěž o 3 výtisky knihy Kate Mortonové Ztracený slib

Australanka Kate Mortonová vystudovala anglickou literaturu a divadelní vědu na univerzitě v Queenslandu, patří mezi poměrně oblíbené autorky. Po prvotině Dům u jezera (Ikar, 2009) přišel další skvělý titul Zapomenutá zahrada (Ikar, 2011). Česky byly vydány i další dvě knihy: Tajemství letního odpoledne (Ikar, 2014) a Šepot vzdálených chvil (2015). V nové soutěži vám nyní nabízíme jeden ze tří výtisků románu Ztracený slib, který vyšel koncem tohoto léta.

Soutěž probíhá do 22. října 2017.

Ceny do soutěže věnovala společnost Euromedia.

ANOTACE knihy: Kate Mortonová Ztracený slib

Je červen 1933 a Loeanneth, venkovské sídlo Edevanových, se připravuje na tradiční oslavu letního slunovratu. Šestnáctiletá Alice Edevanová je jako na trní: nejenže vymyslela dokonalou zápletku pro svou detektivku, ale je také až po uši zamilovaná. Jenže než udeří půlnoc a noční oblohu rozzáří ohňostroj, utrpí Edevanovi bolestnou ztrátu, po níž opustí Loeanneth nadobro.
O sedmdesát let později je po jednom nepovedeném případu seržantka londýnské policie Sadie Sparrowová poslaná na nucenou dovolenou, a tak odjede ke svému dědečkovi do Cornwallu. Když uprostřed hlubokého lesa narazí na opuštěný dům obklopený zpustlou zahradou a dozví se o malém chlapci, který beze stopy zmizel, probudí se v ní profesní ctižádost.
Tou dobou vede Alice Edevanová, nyní stará dáma, život uspořádaný téměř stejně pečlivě jako detektivky, které ji proslavily. Až jednou začne mladá policistka klást otázky o minulosti její rodiny a probudí zpět k životu složitý propletenec tajemství, před nimiž Alice celý život utíkala…

Nakladatel: Ikar, 424 str., 359 Kč

Přečtěte si ukázku z knihy.

Soutěžit můžete v tomto formuláři.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s pravidly.

Soutěž již skončila

Správná odpověď: Dům u jezera

Výherci: Pavlína Szotkowská, Olga Bedáňová, Tomas Kvasnica

Share Button
REKLAMA
REKLAMA

Doporučujeme

CITARNY.CZ
Severské detektivky

www.alpress.cz


www.styl-zivota.cz

CZIN.eu

REKLAMA