Příliš mnoho náhod v Tenerife Mar (Helena Hardenová)

Příliš mnoho náhod v Tenerife MarDalší “holčičí” detektivka, tentokrát česká!
Bývalá majitelka personální agentury Zuzana Adlerová se bohatě a šťastně provdala a teď zahání nudu ze života ve zlaté kleci tím, že si založila vlastní realitní kancelář. Na jejím milovaném Tenerife, kde bydlí, je spousta krásných vil a dost movitých zájemců.

Protože manžel je na ostrově známá osobnost, vzpomene si na jeho paní Wilderovou místní policejní kapitán Rodríguez. V hotelu Tenerife Mar totiž došlo k vraždě české turistky a shodou okolností nemají nikoho, kdo by policii tlumočil výslech ostatních Čechů v hotelu. Zuzana Wilder tedy přijímá a spolu s Rodríguezem vyslýchá a píše zápisy. Zavražděnou byla mladá a krásná modelka, která ale neměla s ostatními zrovna moc přátelské vztahy.

Zuzanu začne vyšetřování docela i bavit a na vlastní pěst podniká drobné poptávání. Vždyť kdo by se mohl dozvědět víc, než ten, kdo tu mluví česky? Kromě letní nálady Kanárských ostrovů tahle knížka přináší i pohled na vyšetřování očima totálního civilisty a naprostého laika, kterému prostě zvědavost nedá spát.

Nakladatelství MOBA
224 stran

Share Button

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

reCaptcha * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

REKLAMA
REKLAMA

Doporučujeme

CITARNY.CZ
Severské detektivky

www.alpress.cz


www.styl-zivota.cz

CZIN.eu

REKLAMA