Nejočekávanější román posledních pěti let téměř na pultech!

Dan Brown: Ztracený symbol (The Lost Symbol)


Dan Brown Lost Symbol 15. 9. 2009
vyjde ve více než pětimilionovém nákladu již třetí román,
jehož hrdinou má být symbololog Robert Langdon.
Druhá kniha s tímto hrdinou – román Šifra mistra Leonarda – je s více než 81 miliony prodaných kopií podle amerických médií nejprodávanější knihou světa.
Po úspěchu Šifry mistra Leonarda (The Da Vinci code, 2003, česky 2003) a prvního titulu s Langdonem – Andělé a démoni (Angels & Demons, 2000, česky 2003), které už mají dokonce filmovou podobu s nepřekonatelným Tomem Hanksem, je již předem jasné, že i Ztracený symbol se stane minimálně bestselerem roku.
Dan Brown i jeho americké nakladatelství Doubleday pečlivě střeží veškeré detaily, týkající se obsahu knihy. Na stránkách www.danbrown.com byla zatím odhalena jen grafická podoba obálky, z níž lze některé možné klíčové motivy knihy odvozovat – viz přiložená obálka amerického vydání.
The Lost Symbol vychází současně jako kniha v pevné vazbě, v brožovaném vydání, jako audio kniha i jako elektronická kniha (tzv. eBook).
Nakladatelství Argo vydá román Ztracený symbol česky 10. 2. 2010.
Český nakladatel chce knihu vydat s vlastní obálkou. Rozhodl se tentokrát přizvat k diskusi o podobě knihy i své příznivce. Na oficiálních FaceBookových stránkách nakladatelství Argo je možno kritizovat, připomínkovat či chválit již existující verze výtvarné podoby obálky. Nakladatelství vítá i vlastní autorské návrhy obálky, které je třeba poslat nejpozději do konce září na email soutez@argo.cz. Nejúspěšnější návrh Argo vybere a představí počátkem října.

Podle tiskové zprávy nakladatelství Argo.

Pošlete článek dál:

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

reCaptcha * Časový limit vypršel. Prosím obnovte CAPTCHA