Hříchy pro posluchače rozhlasu

Všem ctitelům detektivních příběhů nabídne Dvojka Českého rozhlasu, po osm nedělních večerů, neobyčejně poutavou příležitost se na jednu stranu pobavit, současně si však ověřit své deduktivní schopnosti a logické uvažování…

Série detektivních příběhů „Hříchy pro posluchače rozhlasu„, jejíž první díl bude uveden 6. února 2011 ve 20:00 hodin, je svými tématy zasazena důsledně do současnosti a při jejím poslechu poznáme nejrůznější prostředí, především však rozmanité lidské typy.
Všech osm příběhů vzniklo na náměty, které napsal známý filmový a televizní režisér Dušan Klein, jehož jméno je spjato s mnoha známými a zdařilými díly.
První v řadě bude uvedena hra s názvem Záhadný hlas. Scénář pro příběh, který nás zavede do prostředí drobných podnikatelů a poodhalí nečisté hry, které v něm občas panují, napsal Jiří Růžička. V této první hře série se seznámíme s protagonisty detektivních pátrání, jimiž ve všech osmi příbězích budou – rozhlasová reportérka Denisa Králová, její kolega a přítel Radek Pšenička, komisař kriminální služby Josef Skoumal a jeho mladší kolega Jiří Pechar.
Průvodcem příběhem bude sám autor námětů Dušan Klein, který v jisté fázi tok děje zastaví a dá posluchačům příležitost telefonicky vyjádřit svůj názor na to, kdo je pachatelem zločinu.
Režisérem všech dílů je hostující režisér Ondřej Kepka.
Zdroj: www.rozhlas.cz

Pošlete článek dál:

Autor příspěvku: Centrum DETEKTIVKY

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

reCaptcha * Časový limit vypršel. Prosím obnovte CAPTCHA