Adaptace série Woman´s Murder Club pod názvem Profesionálky

Profesionalky-Politicke hry1Seriál Profesionálky je adaptací knižní série amerického autora Jamese Pattersona s názvem Ženský vyšetřovací klub (Woman´s Murder Club). První díl s názvem Vítejte v klubu vysílá televize Prima již toto úterý, 11.05.10 ve 22:30 hod. …

Jsou krásné, sexy, ale především inteligentní a vzdělané. Tvoří silný tým. Vrahové v San Francisku se před nimi musejí mít na pozoru…

Autorky: Elizabeth Craftová a Sarah Fainová

Profesionalky-Politicke hry1Postavy – dabing:
Inspektorka Lindsey Boxerová / Angie Harmonová (Ivana Milbachová),
prokurátorka Jill Bernhardová / Laura Harrisová (Klára Sochorová)
doktorka Claire Washburnová / Paula Newsomová (Leona Ondráčková),
redaktorka Cindy Thomasová / Aubrey Dollarová (Zuzana Ščerbová),
inspektor Warren Jacobi / Tyrees Allen (Jan Grygar),
poručík Tom Hogan / Rob Estes (Petr Jančařík).

Seriál pojednává o životech čtyř neobyčejných přítelkyň, jež nenechají žádné zlo nepotrestané. Spojily se, aby vytvořily tým, který je schopen odhalovat i ty nejzávažnější zločiny, jimiž jsou především neobjasněné vraždy. Spolupracují na vlastní pěst a vyšetřují spletité případy bez ohledu na příkazy nadřízených. Díky svým profesím mají dohromady obrovskou škálu schopností a dovedností. Pevné přátelství jim poskytuje základ pro týmovou práci, bez které by nejzamotanější vraždy ve městě nevyřešily.

Profesionalky-Vitejte v klubu4Každá z dam je jiná, každá má svůj život, svá tajemství a svůj obor, který miluje. Přesto mají jedno společné. Všechny chtějí znát pravdu, a to i za cenu vlastního ohrožení. Odlišné znalosti a temperament z nich tvoří nebezpečně silnou formaci, která se stane silným protihráčem podsvětí San Francisca.

Atraktivita tohoto seriálu netkví pouze v objasnění zapeklitých případů, ale i v prolínání soukromých životů zúčastněných dam, které řeší své vztahy, v nichž se stále hledají. Divákům se tak nabízí možnost vidět drsný svět mužů ženskýma očima. Rozhodně by si takový pohled neměli nechat ujít.

Seriál má 13 dílů a byl natočen v letech 2007-2008.

Zdroj: www.iprima.cz

Knižní sérii vydává nakladatelství Alpress a v srpnu nás čeká již osmý titul.

Pošlete článek dál:

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

reCaptcha * Časový limit vypršel. Prosím obnovte CAPTCHA