Soutěž o 3 výtisky thrilleru Karin Slaughter Falešná svědkyně

Autorce bestsellerů Karin Slaughter právě vyšel 21. titul. Falešná svědkyně je nejnovějším psychologickým thrillerem o rodinných tajemstvích, na která se mělo zapomenout. Vyhrajte jeden ze tří výtisků.

Karin Slaughter je známá svými thrillery se silnými, uvěřitelnými charaktery a dechberoucími zápletkami, ve kterých se , jak sama říká, snaží odhalit, proč lidé páchají špatné a zlé věci.

Její romány vyšly ve 120 zemích v celkovém nákladu přes 35 000 000 výtisků.

Karin žije v Atlantě a když tvoří, odjíždí do horského srubu k Jonesboro v severní Georgii, kde píše čtrnáct dní a pak se na týden vrací do města – tak se to opakuje, pokud knihu nedopíše. „Cesta z Atlanty do Jonesboro trvá tak dvě hodiny jízdy autem. Jakmile vyjedu z města, vypínám rádio a nasměruji své myšlenky k tomu, jak poskládám jednotlivé dílky příběhu do knihy jako celku. Většinou začínám úvahami o kapitolách,“ říká Karin.

Myslíte si, že žijete obyčejný život… dokud vás nedostihne hrůzná minulost. A není kam utéct!

Co děsivého poznamenalo vztah sester Leigh a Callie, které toho měly tolik společného?

Soutěž končí 20. prosince 2021.

Ceny do soutěže věnovalo nakladatelství HarperCollins Polska.

ANOTACE

Leigh tvrdě pracovala, aby si vybudovala zdánlivě normální život. Je uznávanou obhájkyní, má dospívající dceru, která úspěšně studuje, dokonce i její rozvod probíhá relativně poklidně. O takové všednosti vždy snila. Její dětství je ale pošpiněné tajemstvím, zradou a zničujícím násilným činem.

Jednoho dne se jí do rukou dostane případ: má obhajovat bohatého muže obviněného ze znásilnění. Pro Leigh je to příležitost, jež ji může v kariéře posunout o pár příček výš. Pokud vyhraje… Při setkání s obviněným si však uvědomí, že není náhoda, že si jako obhájkyni vybral právě ji. Dojde jí, že ho vlastně zná… a že on zná ji. Ba co víc, podezřelý přesně ví, co se tehdy před dvaceti lety stalo a před čím Leigh už tak dlouho utíká.

Nakladatel: HarperCollins Polska, také jako e-kniha, pevná vazba, formát: 130 x 205 mm, 496 str., 349 Kč. Datum vydání: 26. listopadu 2021

Soutěžní formulář.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s Všeobecnými podmínkami. Podívejte se, jak nakládáme s osobními údaji.

Soutěž již skončila.

Správná odpověď: 21

Výherci: Michal Veselý, Jindřiška Mazáčová, Hana Smetanová

Pošlete článek dál:

Autor příspěvku: Centrum DETEKTIVKY