Soutěž o 3 výtisky knihy Anny-Lou Weatherley Černé srdce

Anna Lou Weatherley je anglická autorka, která napsala už patnáct knih. Na českých knižních pultech se představuje s prvním dílem z detektivní série, který dostal název Černé srdce. Vyhrajte jeden ze tří výtisků této knihy.

Nanejvýš návykové… Je to kniha, kterou neodložíte a nadechnete se až na konci.“

– Brew and Books

Soutěž končí 4. prosince 2018.

Ceny do soutěže věnovalo Nakladatelství Metafora.

ANOTACE knihy Anny-Lou Weatherley Černé srdce

1. DÍL SÉRIE S DETEKTIVEM DANEM RILEYM
Detektiv Dan Riley musí zastavit sériového vraha
Na podlaze pokryté krví leží vedle bonboniéry ve tvaru srdce vzkaz se slovy: „Můj nádherný miláčku, je mi to moc líto. Odpusť mi to, prosím.“ Když je v jednom hotelovém pokoji v Londýně nalezeno tělo mrtvého muže s podřezanými zápěstími, zdá se, že jde o tragickou sebevraždu. Ale detektiv Dan Riley má podezření, že je to jinak, než je na první pohled zřejmé. Zpráva z patologie potvrzuje jeho nejhorší obavy – oběť byla otrávena. V tu chvíli má co dělat s vyšetřováním vraždy.
Brzy narazí na znepokojivý objev, který ukazuje na spojení mezi obětí a ženou z internetové seznamky, která si říká Zlatovláska. Šlo jí o pomstu nebo snad něco jiného?
Dan, který už dva roky truchlí po své těhotné přítelkyni, jež zahynula při autonehodě, se s veškerou vervou pouští do vyšetřování. Sotva však začnou jednotlivé dílky tohoto složitého případu do sebe zapadat, je nalezeno tělo mrtvé ženy s úplně identickými zraněními. Dan je na stopě rozdvojené osobnosti, která je blíž, než tuší. Dokáže překonat své vlastní démony a zastavit vraha dřív, než bude pozdě?

Nakladatel: Metafora, 224 str., 299 Kč

Soutěžní formulář.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s Všeobecnými podmínkami. Podívejte se, jak nakládáme s osobními údaji.

Soutěž již skončila.

Správná odpověď: Dan Riley

Výherci: M. Sedlářová, Irena Šindelářová, Jiří Ševeček

Share Button

Autor příspěvku: Centrum DETEKTIVKY