Bez pomoci zůstane kniha Špatný záběr v šuplíku

Novodobá spisovatelka Stacy Farská (https://www.facebook.com/StacyFarskaSpisovatelka) napsala novou knihu pod názvem „Špatný záběr“. Detektivka plná emocí a vášní. Nechybí v ní napětí, dobrodružství, zoufalství, romantika ani trocha erotiky. Ta je však ve fázi předprodejní kampaně, která probíhá zde: http://bit.ly/KupZaber
Můžete tak přispět koupí této knihy a jsou tam i bonusy k nákupu. Na sbírku knihy dostala 30 dní a v případě, že se celková částka nevybere (79.800 Kč), vrací se peníze všem v plné výši zpět.

Další informace o knize:

Rebeka je nadaná kameramanka, která žije v Praze se svým mladším bratrem. Její život je přesně takový, jaký si ho vysnila. Pak ji ale po jednom natáčení unesou a všechno se změní. Neví, co bude dál, a má šílený strach o svůj život. Díky únosu ale poznává záhadného komisaře, jehož šarmu zcela propadne. Po vysvobození se sama zapojí do vyšetřování, aby pomohla složitý případ vyřešit. Kdo a proč Rebeku unesl? A jak dopadne její vztah s komisařem?

O čem v knize píšu

V knize píšu o tom, jak se obyčejný člověk může dostat do nesnází a jak nás životní zkušenosti mohou změnit. Rebeka žila pestrý, ale celkem běžný život. To, že byla unesena, jí ale změnilo život. Stala se díky tomu silnější a změnila priority.

Při čtení ucítíš pach staré stodoly a svištící vypálené kulky. Budeš lapat po dechu v jezeře, okusíš strach a beznaděj, zatancuješ si vášnivý tanec a prožiješ orgasmus.

Pro koho je kniha určena

Pro milovníky příběhů ze života. Pro všechny, co mají rádi akci, ale i pro romantické duše. Doufám, že se kniha bude líbit nejen ženám, ale i mužům.

Pošlete článek dál:

Autor příspěvku: Komerční článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

reCaptcha * Časový limit vypršel. Prosím obnovte CAPTCHA