Heidi Perksová

Britská autorka psychothrillerů hledá inspiraci, kde se dá…

Pracovala jako marketingová ředitelka ve firmě zabývající se finančními službami, než odešla trávit víc času se svými dětmi – a mohla se naplno věnovat své vášni, psaní. Po on-line kurzu Tvůrčího psaní se rozhodla vydat svou první knihu elektronicky vlastním nákladem – se svými zkušenostmi z marketingu se jí podařilo dokonce sehnat literární agentku. S její pomocí (a šesti různými verzemi) získala smlouvu u významného nakladatele.

Autorčin bestseller Now you see her, o dvou kamarádkách a jedné ztracené holčičce, byl inspirován skutečným zážitkem. Heidi se totiž ztratil malý syn uprostřed davu v zábavním parku. Než se o čtvrt hodiny později zase našel, prožila ve své spisovatelské fantazii všechny možné katastrofické scénáře – které se jí pak hodily do knihy.

Román se dostal do prestižního žebříčku Sunday Times, byla zakoupena práva na televizní zpracování. Nyní má Heidi na svém kontě již čtyři psychologické thrillery. Svůj čas tráví v Bournemouthu se svou rodinou, nejlépe v chatce na pláži s výhledem na moře…

VYŠLO ČESKY ::

  • Vrať se pro mě (Come back for me, 2019; Ikar, 2021)
  • Jak jsi mohla (Now you see her, 2019; Ikar, 2019)

ODKAZY ::

https://www.heidiperksauthor.co.uk/

Pošlete článek dál:

Autor příspěvku: Michaela Turková

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

reCaptcha * Časový limit vypršel. Prosím obnovte CAPTCHA