Audioknihy

Přečtěte si o nových audioknihách, jejích recenzích a křtech.

Audiokniha Dokonalá tma (Helen Fieldsová)

Napínavý šestý případ Luca Callanacha a Avy Turnerové je občas velmi brutální a přesto máte potřebu propletený příběh poslouchat. Podle všeho se tato temná detektivka liší od těch předchozích z řady. Přečtěte si proč. Helen Fieldsová v knize Dokonalá tma nabízí příběh inspektora Luca Callanacha, který je vyslán do Paříže, aby s bývalým partnerem z […]

Čtěte více »


Vražda se zárukou (Josef Škvorecký a Jan Zábrana)

Detektivní příběh s prvky humoru v předvečer druhé světové války, druhý díl trilogie z detektivní kanceláře Ostrozrak, nyní vyšel také jako audiokniha.

Čtěte více »


Když vzlétne děs a nevíra (Viktorín Šulc)

První díl pentalogie o skutečných případech Panoptikum sexuálních vražd vychází také jako audiokniha. Jaká je tato cesta do hlubin duše?

Čtěte více »


Zrcadlový muž (Lars Kepler)

Únos za bílého dne, omámení, probuzení… Jenže lepší by možná bylo se neprobudit. Osmý titul s detektivem Joonou Linnou také vyšel jako audiokniha.

Čtěte více »


Muž bez tváře (Peter May)

Audioknižní verze přepracovaného vydání čtyřicet let starého románu skotského spisovatele zavede novináře do vyšetřování nájemné vraždy jeho kolegy v Bruselu.

Čtěte více »


Černá díra (Yrsa Sigurðardóttir)

o zločinu a pak se sami stali oběťmi. Kdo stojí za bizarními vraždami a jak souvisejí s dvanáct let starou tragédií? Odpověď najdete v audioknižní verzi druhého titulu série Freyja a Huldar.

Čtěte více »


Iluze (Jeffery Deaver)

Než si přečteme nejnovější román s Lincolnem Rhymem, co se podívat se na úspěšný starší titul této knižní série v podobě audioknihy a ve výborném přednesu?

Čtěte více »


Starší příspěvky »