Audioknihy

Přečtěte si o nových audioknihách, jejích recenzích a křtech.

Vražda se zárukou (Josef Škvorecký a Jan Zábrana)

Detektivní příběh s prvky humoru v předvečer druhé světové války, druhý díl trilogie z detektivní kanceláře Ostrozrak, nyní vyšel také jako audiokniha.

Čtěte více »


Když vzlétne děs a nevíra (Viktorín Šulc)

První díl pentalogie o skutečných případech Panoptikum sexuálních vražd vychází také jako audiokniha. Jaká je tato cesta do hlubin duše?

Čtěte více »


Zrcadlový muž (Lars Kepler)

Únos za bílého dne, omámení, probuzení… Jenže lepší by možná bylo se neprobudit. Osmý titul s detektivem Joonou Linnou také vyšel jako audiokniha.

Čtěte více »


Muž bez tváře (Peter May)

Audioknižní verze přepracovaného vydání čtyřicet let starého románu skotského spisovatele zavede novináře do vyšetřování nájemné vraždy jeho kolegy v Bruselu.

Čtěte více »


Černá díra (Yrsa Sigurðardóttir)

o zločinu a pak se sami stali oběťmi. Kdo stojí za bizarními vraždami a jak souvisejí s dvanáct let starou tragédií? Odpověď najdete v audioknižní verzi druhého titulu série Freyja a Huldar.

Čtěte více »


Iluze (Jeffery Deaver)

Než si přečteme nejnovější román s Lincolnem Rhymem, co se podívat se na úspěšný starší titul této knižní série v podobě audioknihy a ve výborném přednesu?

Čtěte více »


Andělé smrti (Patricia Gibneyová)

Děti viděly něco, co neměly. Dnes je někdo likviduje jako možné svědky. Přijde policejní inspektorka, žijící sama se třemi dětmi, na to, co oběti spojuje?

Čtěte více »


Starší příspěvky »