Audioknihy

Přečtěte si o nových audioknihách, jejích recenzích a křtech.

Druhý život pana Roose (Håkan Nesser) audiokniha

Håkan Nesser napsal výborný společenský román s detektivní zápletkou a Martin Zahálka ho bravurně načetl.

Čtěte více »


Jack Reacher: A přece nezemřeš (Lee Child)

Unesli generálovu dceru a s ní i náhodného svědka. Věděli, že je agentka FBI, ale netušili, že zároveň unesli i bývalého vojenského policistu. Dokáže bezbranný Reacher agentku vyrvat ze spárů fanatické sekty?

Čtěte více »


Asfaltová pustina (S. A. Cosby)

Pověsit řemeslo zločince na hřebík není snadné. Přesvědčí Vás o tom jižanský noir příběh pro milovníky vůně benzinu a řevu silných motorů, ve skvělém audioknižním podání Jana Teplého ml. Současné příběhy z amerického jihu mají zvláštní kouzlo a přitažlivost. Dusné podnebí, ospalé vesnice, opuštěné průmyslové objekty, nelegálně vypálená kořalka, tajné závody a buranští drsňáci, co nejdou […]

Čtěte více »


Audiokniha Dokonalá tma (Helen Fieldsová)

Napínavý šestý případ Luca Callanacha a Avy Turnerové je občas velmi brutální a přesto máte potřebu propletený příběh poslouchat. Podle všeho se tato temná detektivka liší od těch předchozích z řady. Přečtěte si proč. Helen Fieldsová v knize Dokonalá tma nabízí příběh inspektora Luca Callanacha, který je vyslán do Paříže, aby s bývalým partnerem z […]

Čtěte více »


Vražda se zárukou (Josef Škvorecký a Jan Zábrana)

Detektivní příběh s prvky humoru v předvečer druhé světové války, druhý díl trilogie z detektivní kanceláře Ostrozrak, nyní vyšel také jako audiokniha.

Čtěte více »


Když vzlétne děs a nevíra (Viktorín Šulc)

První díl pentalogie o skutečných případech Panoptikum sexuálních vražd vychází také jako audiokniha. Jaká je tato cesta do hlubin duše?

Čtěte více »


Zrcadlový muž (Lars Kepler)

Únos za bílého dne, omámení, probuzení… Jenže lepší by možná bylo se neprobudit. Osmý titul s detektivem Joonou Linnou také vyšel jako audiokniha.

Čtěte více »


Starší příspěvky »