Soutěž o 3 výtisky knihy: Daniel Silva Violoncellistka

Mistr špionážních thrillerů, Daniel Silva, je autorem už 21. napínavého příběhu ze série s Gabrielem Alonem, bývalým tajným agentem a restaurátorem uměleckých děl. Titul dostal název Violoncelistka a vy máte možnost vyhrát jeden ze tří výtisků.

New York Times zařadil Daniela Silvu mezi nejprodávanější autory špionážních thrillerů současnosti. Všech předchozích dvacet titulů jsou již bestsellery. Namátkou uveďme Jiná žena, Nová dívka a Řád. Knihy byly přeloženy do více než třiceti jazyků. Daniel Silva žije na Floridě se svou ženou, novinářkou Jamie Gangelovou, a jejich dvěma dětmi Lily a Nicholasem.

Každý rok mu vždy vychází nový titul. Než knihu dopíše, nerad o ní dopředu mluví a neprozrazuje její téma a děj. Jedno je však vždy jisté – jeho thrillery mají vždy spád, eskalující napětí a není v nich nouze o dramatické situace. Přečtěte si, co jsme napsali o novince Violoncellistka.

Soutěž končí 21. února 2022.

Ceny do soutěže věnovalo nakladatelství HarperCollins Polska.

ANOTACE

Viktor Orlov si už dlouho zahrával se smrtí. Kdysi nejbohatší muž Ruska nyní žije v exilu v Londýně, kde vede neúnavné tažení proti autoritářským kleptokratům, kteří se zmocnili vlády v Kremlu. Jeho sídlo je jednou z nejpřísněji chráněných soukromých budov v Londýně. Přesto se jednoho deštivého letního večera vrahovi podaří ochranku přelstít.

Před sebou měl sluchátko telefonu, napůl vypitou sklenku červeného vína a hromádku dokumentů…

Výsledky testů nenechávají nikoho na pochybách: dokumenty v Orlovově domě byly kontaminovány smrtící látkou. Scotland Yard z vraždy podezírá investigativní novinářku z protikremelských novin, která s Orlovem spolupracovala.

Gabriel Allon se však domnívá, že se jeho přátelé z britské rozvědky mýlí. Jeho pátrání po pravdě ho zavede z Londýna do Amsterdamu a nakonec do Ženevy, kde soukromá zpravodajská služba řízená přítelem ruského prezidenta používá „aktivní opatření“ ve stylu KGB, aby podkopala Západ zevnitř. Zastavit ji může pouze Gabriel s pomocí geniální mladé ženy zaměstnané v nejšpinavější bance světa!

Nakladatel: HarperCollins Polska, také jako e-kniha, přel. Jan Rozbroj, pevná vazba, formát: 130 x 205 mm, 448 str., 349 Kč. Datum vydání: 25. ledna 2022.

Soutěžní formulář.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s Všeobecnými podmínkami. Podívejte se, jak nakládáme s osobními údaji.

Soutěž již skončila.

Správná odpověď: více než 30

Výherci: Darina Melcherová, Vladislava Novická, Michal Veselý

Pošlete článek dál:

Autor příspěvku: Centrum DETEKTIVKY