Recenze

Nestydaté neviňátko (Dominik Dán)

Nestydaté neviňátkoPřekvapila mladá studentka v domě svých rodičů lupiče a zaplatila za to smrtí nebo šlo o úkladnou vraždu? Proč se v domě nenašly žádné stopy?
Čtěte více »

Akta Julián (Gregg Loomis)

Nové mezinárodně exponované dobrodružství Langa Reillyho spojuje římského císaře Juliána a nacistu Skorzenyho…
Čtěte více »

Dítě v mlze (Martin Goffa)

Oko za oko, bolest za bolest. Dítě za dítě. Aneb když zoufalí lidé páchají zoufalé zločiny. Zatím poslední román velmi slibného českého autora, jehož literární hrdina stojí oběma nohama na zemi a jehož případy vycházejí ze zkušeností autora z policejní praxe. Jednoho dne se ze školy nevrátí sedmiletý chlapec. Rodiče jsou zděšeni, požadavek na výkupné nepřichází, […]
Čtěte více »

Rukavičky smrti (B. M. Horská)

Měla to být dovolená na zotavenou. Místo toho britská detektivní inspektorka Elen Jollyová pátrala, kdo je tajemná mrtvola ve sklepě sicilského domu.
Čtěte více »

Štvanice (Janet Evanovich, Lee Goldberg)

Janet Evanovich & Lee Goldberg ŠtvaniceAgentka FBI Kate O´Harová je oficiálně na stopě lupiči Nicku Foxovi, neoficiálně mu pomáhá okrádat ještě větší ryby. I ve druhém dílu se budete královsky bavit.
Čtěte více »

Případ ukradeného zubu (William Ritter)

Taková potrhlejší Akta X v Nové Anglii roku 1892, dvojice vyšetřující paranormální jevy, vraždy a šupinaté kočky…
Čtěte více »

Plaváček (Martin Goffa)

Plaváček Martin GoffaKdyž slíbil přítelkyni z minulosti, že se pokusí najít jejího bratra-bezdomovce, netušil, s jak velkým zle se potká. Detektiv Miko Syrový v pátém příběhu.
Čtěte více »

Poslední deska (Andrew Cartmel)

Poslední deskaLidé se vraždí pro cokoli. Aby byly důvodem vražd elpíčka, to tu ještě nebylo. Čest být prvním, kdo bude „elpíčkové vraždy“ řešit, má tzv. vinylový detektiv.
Čtěte více »

Dívky nalehko (Iva Procházková)

Nový román Ivy Procházkové se vrací k poctivé detektivce, která umí zaujmout čtenáře starou dobrou dedukcí a metodickým vyšetřováním.
Čtěte více »

Teta Poldi a sicilští lvi (Mario Giordano)

Nezničitelná tetička Poldi už má Mnichova dost a chce dožit někde s výhledem na moře, na Sicílii. 60letá neřízená střela si všechny podmaní, dobyde, zotročí…
Čtěte více »

Starší příspěvky »
REKLAMA
REKLAMA
Přihlásit zpravodaj

REKLAMA