Ostatní články

Detektivka na veletrhu Svět knihy 2017

I v tomto roce pro vás budeme zpracovávat přehled akcí na téma detektivka a thriller během 23. knižního veletrhu Svět knihy 2017, který se koná 11. – 14. května 2017 na Výstavišti Praha Holešovice. Témata: Genius loci v literatuře / M(ě/í)sto v hlavní roli Kniha jako objekt Audioknihy Přehled akcí bude průběžně aktualizován. Zahraniční hosté […]
Čtěte více »

Česká asociace autorů detektivní a dobrodružné literatury AIEP vyhlásila literární soutěže pro rok 2017

AIEPI letos vyhlásila Česká asociace autorů detektivní a dobrodružné literatury AIEP literární soutěže pro rok 2017.
Čtěte více »

Čtyři podzimní trumfy z Mystery Pressu

Dravé nakladatelství Mystery Press cílí převážně na žánry krimi, detektivky a thrilleru. Pro podzim vsadilo na kombinaci novinek a pokračování osvědčených hitů.
Čtěte více »

Čtveřice hvězd české krimi zářila na veletrhu Svět knihy 2016

Fenomén krimi na Světu knihy. Besedy s českými autory se účastnili Michaela Klevisová, Josef Klíma, Štěpán Kopřiva, Michal Sýkora spolu s hercem M. Hanušem.
Čtěte více »

Svět knihy 2016 – čeští autoři detektivek: „Na popis musí stačit tři věty“

Knižní veletrh Svět knihy. Na besedě na téma české krimi se divákům představili Jiří W. Procházka, Klára Smolíková, Štěpán Kopřiva, Pavel Renčín a Michal Sýkora
Čtěte více »

Svět knihy 2016 – Severští autoři: „V severské krimi musí být sníh a vražda“

Ve květnu 2016 se na pražském Výstavišti uskutečnil 22. ročník veletrhu Svět knihy. Letošním čestným hostem byly severské země a jedním z témat „Fenomén krimi“.
Čtěte více »

Hvězdy české detektivky (opět) září!

Klevisová, Klíma, Kopřiva, Sýkora se spolu s hercem Hanušem představí návštěvníkům veletrhu Svět knihy 14. 5. 2016 od 13:00 na pražském Výstavišti.
Čtěte více »

Detektivka na veletrhu Svět knihy 2016

I v tomto roce pro vás budeme zpracovávat přehled akcí na téma detektivka a thriller během knižního veletrhu Svět knihy 2016. Průběžně aktualizujeme.
Čtěte více »

Starší příspěvky »
REKLAMA
REKLAMA
Přihlásit zpravodaj

REKLAMA